~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [SPN/Sherlock BBC][mM] Transakcja

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Konto Nieaktywne
Stenograf
Stenograf



Female Liczba postów : 348
Rejestracja : 03/01/2016

[SPN/Sherlock BBC][mM] Transakcja Empty
PisanieTemat: [SPN/Sherlock BBC][mM] Transakcja   [SPN/Sherlock BBC][mM] Transakcja EmptyPon 19 Wrz 2016, 02:23

Ten tekst nie jest już dostępny na tym forum.


Ostatnio zmieniony przez Olgie. dnia Pią 11 Maj 2018, 13:07, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Fia.
Team Villains
Team Villains
Fia.


Female Wiek : 33
Skąd : Poznań
Liczba postów : 410
Rejestracja : 23/12/2014

[SPN/Sherlock BBC][mM] Transakcja Empty
PisanieTemat: Re: [SPN/Sherlock BBC][mM] Transakcja   [SPN/Sherlock BBC][mM] Transakcja EmptyPon 19 Wrz 2016, 04:09

Ja Ci powiedziałam już wcześniej - o ile z Crowleyem mogę mieć problem, bo on jednak jest mi jeszcze za mało znany, o tyle Mycroft Ci się udał. Totalnie jestem w stanie wyobrazić sobie zimnego, opanowanego Holmesa, który - skoro nie ma innych możliwości - spróbuje nawet dogadać się z demonem. To, że się w coś nie wierzy wcale nie oznacza, że to nie istnieje. Czy jak ja nie będę wierzyć, że doba ma 24h, to nagle będzie innej długości? No właśnie...

Zupełnie zrozumiałym dla mnie jest też to, że Sherlock w końcu się zaćpał. W zasadzie, gdyby w tym świecie był John, to 1) chyba Sherly by tego nie zrobił, 2) To John podpisywałby pakt. Szkoda, że o Watsonie nie ma tu słowa. Niemniej nie możemy mieć wszystkiego, więc nie będziemy narzekać.
Co do strony technicznej - pozwól, że ją jednak przemilczę Smile

Całkiem zgrabnie wychodzi Ci to pisanie, wiesz? Pisz więcej! Weny,
F.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

[SPN/Sherlock BBC][mM] Transakcja 185163a92861cff084f0f519850b7927a8896c81_hq

Powrót do góry Go down
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 33
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

[SPN/Sherlock BBC][mM] Transakcja Empty
PisanieTemat: Re: [SPN/Sherlock BBC][mM] Transakcja   [SPN/Sherlock BBC][mM] Transakcja EmptyPon 19 Wrz 2016, 05:26

[SPN/Sherlock BBC][mM] Transakcja 2cpxsa9


Olgie!! Co ty mi tu o jakiejś beznadziejności mówiłaś? Chyba nie o TYM? To jest jeden z najlepszych tekstów jakie powstały w takcie trwania tej akcji! No dzięki Merlinowi, że temat zmobilizował Cię do działania.

To jest świetne. Postaci utrzymane w kanonie, nic dodać, nic ująć. Nie rozwlekłaś tematu, i bardzo dobrze, bo obaj są raczej oszczędni w przekazie i tu nie było miejsca na dłuższe negocjacje. I aż mi głupio, że to nie ja wpadłam na tak oczywiste wydawałoby się rozwiązanie fabularne. Technicznie nie mam się do czego przyczepić. Czyta się płynnie i przyjemnie i niech Cię Crowley porwie, jeśli nie będziesz dalej pisać. Teraz już Ci nie odpuścimy <3

Czytałam i świeciły mi się oczy - nie widzę, ale wiem, że to robią - a głupkowaty uśmiech od dłuższej chwili mi siedzi na ustach. Oczywiście, że tak by to wyglądało. Moją jedyną wątpliwością jest to, czy Mycroft jednak nie zarządzałby umowy na piśmie z dokładnymi warunkami - ale możliwe, że w tych okolicznościach, to nie miało znaczenia i był gotów oddać życie nawet natychmiast, jeśli byłaby taka potrzeba. I jakie to poetyckie, że cross jest o tym, co napędza SPN i jest istotną częścią Sherlocka - o braterskiej miłości.
Dziękuję, wenuj się i pisz więcej!
W.

Ps. Nieskromnie pozwolę sobie dodać, jako jedna z osób, która dźgała Cię patyczkiem i zniszczyła Ci mózg wciągając w fandomy - jestem z Ciebie Dumna Smile

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


[SPN/Sherlock BBC][mM] Transakcja Giphy
Powrót do góry Go down
Tony.
Team Heroes
Team Heroes
Tony.


Female Wiek : 27
Skąd : Poznań
Liczba postów : 395
Rejestracja : 19/04/2016

[SPN/Sherlock BBC][mM] Transakcja Empty
PisanieTemat: Re: [SPN/Sherlock BBC][mM] Transakcja   [SPN/Sherlock BBC][mM] Transakcja EmptyWto 22 Lis 2016, 17:24

No więc tak: to był Pierwszy tekst na wiele sposobów: Pierwszy, w którym miałam styczność z Crowleyem (i z SPN w ogóle). Pierwszy tekst z Sherlocka, jaki przeczytałam. Pierwszy Twój tekst, jaki przeczytałam. Ile to było, niecałe dwa miesiące temu? A mam wrażenie, że minęła wieczność.

Pamiętam, że tekst mi się wtedy podobał, ale JA miałabym cokolwiek komentować? Prędzej by chyba piekło zamarzło. Teraz stwierdziłam, że nie ma opcji - skomentuję. Bo wciąż go pamiętam i w ciągu tych dwóch miesięcy wracałam do niego kilkakrotnie.

Podoba mi się Mycroft w takim wydaniu. Jest taki... Twój. W pozytywnym sensie. Zdolny do poświęceń i poruszenia choćby i piekła, byle ratować Sherlocka. Mam wrażenie, że to właśnie cechuje większość (jeśli nie wszystkie) z Twoich tekstów, które czytałam: masz w głowie stałą i niezmienną wizję Mycrofta, który ma w sobie dobro i tyle cierpliwości dla brata, że głowa mała. Ale to dobrze. Bo przez to Twój Mycroft jest bardziej wiarygodny - skoro raz, drugi, trzeci i piąty wciąż trzyma się "siebie", człowiek zaczyna w to wierzyć i przyjmować za pewnik i to jest naprawdę piękne Smile Trzymaj się tego!

Pozdrawiam i niech Wen zawsze Ci sprzyja
Tony.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Sometimes you gotta run before you can walk

Vi stands for Victory, didn't you know?
[SPN/Sherlock BBC][mM] Transakcja Vignet12
Powrót do góry Go down
OldschoolMartens
Skryba
Skryba
OldschoolMartens


Female Wiek : 30
Skąd : Gdynia
Liczba postów : 26
Rejestracja : 29/10/2016

[SPN/Sherlock BBC][mM] Transakcja Empty
PisanieTemat: Re: [SPN/Sherlock BBC][mM] Transakcja   [SPN/Sherlock BBC][mM] Transakcja EmptyCzw 24 Lis 2016, 21:13

Tekst mi się spodobał, szczególnie sam pomysł - Mycroft i Crowley to wielce interesujący duet. Chciałabym móc to zobaczyć i usłyszeć! Osobiście uwielbiam Crowleya - jego wygląd, głos, styl, zachowanie. Dlatego konfrontacja z Holmes'em wielce mnie zaintrygowała. Poruszyła mnie też przyczyna owego spotkania. Chyba tylko głęboki wstrząs emocjonalny, jakim jest śmierć brata, powstrzymałaby Mycrofta od wchodzenia w detale tak specyficznego paktu. Nawet agenci Jej Królewskiej Mości nie pokonają piekielnych ogarów, to robota dla Winchesterów (i być może pomysł na kontynuację?)
Dość dobrze oddałaś obie postaci, choć brakowało mi opisów, które uczyniłyby całą scenę bardziej wyraźną dynamiczną i żywą. Sama często piszę, używając praktycznie samych dialogów, ale ten tekst aż się prosi o więcej narracji.
Pozdrawiam i życzę weny.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

It's not about all the friends you made
But the graffitti they'll write on your grave


[SPN/Sherlock BBC][mM] Transakcja Tumblr_o0cfygzRFE1ufy7pvo1_500
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[SPN/Sherlock BBC][mM] Transakcja Empty
PisanieTemat: Re: [SPN/Sherlock BBC][mM] Transakcja   [SPN/Sherlock BBC][mM] Transakcja Empty

Powrót do góry Go down
 
[SPN/Sherlock BBC][mM] Transakcja
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [Sherlock BBC][mM] Nieproporcjonalny [SH/JW]
» [Sherlock BBC][T][Z] 365 dni z Mystrade [GL/MH][365/365]
» [Sherlock BBC][D] Talerzyk [MH/GL]
» [Sherlock BBC][M] Fascynacja [JM/SH]
» [Sherlock BBC][mM] Płonąc [MH/GL]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Inne :: Usunięte-
Skocz do: