~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [HP] [D] Skok

Go down 
+2
Emma.
Disharmony
6 posters
AutorWiadomość
Disharmony
Team Heroes
Team Heroes
Disharmony


Female Wiek : 27
Skąd : Bydgoszcz
Liczba postów : 609
Rejestracja : 20/01/2015

[HP] [D] Skok Empty
PisanieTemat: [HP] [D] Skok   [HP] [D] Skok EmptyWto 01 Lis 2016, 11:35

Fandom: Harry Potter
Autor: Disharmony
Beta: Brak
Gatunek: Thriller
Ostrzeżenia: Brak
Info: Z okazji akcji Oprawcy i Ofiary - prompt 36: Napisz tekst z motywem zwierzęcia.

[HP] [D] Skok Tumblr_ofylcvJeGt1tg9m4fo1_500

Skok


Zamarł w bezruchu, śledząc uważnie nadchodzącą ofiarę, uważając, żeby nie zdradzić swojej obecności. Gdy ta znalazła się pod masywną belką, na której przysiadł, skoczył.
Siła uderzenia wydarła przerażony pisk z gardła ofiary, kiedy on bez opamiętania ciął jej drobne ciało, rozbryzgując krew po podłodze Wrzeszczącej Chaty. Cofnął się na moment, patrząc na swoje dzieło i oblizał się z zadowoleniem. Sięgnął do rozerwanego brzucha, muskając odkryte narządy i, nie mogąc się oprzeć, pochylił głowę, niemal wsadzając nos wprost w zakrwawione wnętrzności. Zaciągnął się słodką wonią uchodzącego życia.
Przewrócił zwłoki na bok, po czym szarpnięciem podniósł je z podłogi.
Chciał zobaczyć minę, jaką zrobi Hermiona, gdy przyniesie jej tego wstrętnego szczura.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Zamierzam rozpalić ogień w twoich zimnych oczach ~

[HP] [D] Skok B5pMaSR

[HP] [D] Skok Tumblr_o9jwcyvean1tg9m4fo1_500


~ Wielbię cię ~

Powrót do góry Go down
http://www.topkoty.pl
Emma.
Skryba
Skryba



Male Wiek : 32
Skąd : Poznań
Liczba postów : 41
Rejestracja : 03/07/2016

[HP] [D] Skok Empty
PisanieTemat: Re: [HP] [D] Skok   [HP] [D] Skok EmptyWto 01 Lis 2016, 15:52

Właśnie wracałem z cotygodniowego spotkania Szczurzej Rady prosto do swojej norki, gdzie czekał na mnie wielki kawałek sera. W drodze rozmyślałem o tej pięknej szczurzycy Esmeraldzie, która tak zalotnie na mnie spoglądała kusząc mnie swoimi powabnymi kształtami. Niestety... ta chwila rozmarzenia kosztowała mnie wiele, kiedy tak szedłem a w myślach miałem nas pierwszy pocałunek poczułem uderzenie, które zwaliło mnie z łapek, a potem coś ostrego przeszyło moje ciało. Nie wiedziałem co się dzieję czułem tylko ogromny ból, chwilę później byłem już martwy, a przed oczami cały czas miałem ukochaną Esmeraldę.
Powrót do góry Go down
Tony.
Team Heroes
Team Heroes
Tony.


Female Wiek : 27
Skąd : Poznań
Liczba postów : 395
Rejestracja : 19/04/2016

[HP] [D] Skok Empty
PisanieTemat: Re: [HP] [D] Skok   [HP] [D] Skok EmptyWto 01 Lis 2016, 19:47

Oo, tak, oto koniec w sam raz dla Parszywka. Mam nadzieję, że to o niego chodzi, a nie o jakiegoś Merlinowi różdżkę winnego, bezimiennego szczura. W końcu, no hej, to Wrzeszcząca Chata, Parszywek mógł tam przebywać z dużym prawdopodobieństwem! No i Krzywołap to inteligentne stworzenie. Mógłby nam oszczędzić powrotu Voldemorta, może to wyczuł xd
Anyway, podoba mi się! Do ostatniego zdania nie do końca wiedziałam, co się dzieje - to na plus.

Pisz pisz, niech Wen będzie z Tobą Very Happy
Tony

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Sometimes you gotta run before you can walk

Vi stands for Victory, didn't you know?
[HP] [D] Skok Vignet12
Powrót do góry Go down
Konto Nieaktywne
Stenograf
Stenograf



Female Liczba postów : 348
Rejestracja : 03/01/2016

[HP] [D] Skok Empty
PisanieTemat: Re: [HP] [D] Skok   [HP] [D] Skok EmptySob 05 Lis 2016, 16:29

Aaaa, aż mi ciarki przeszły po plecach.

Bardzo ładnie opisałaś te wnętrzności, znaczy nie ładnie, ale tak obrazowo, aż poczułam w moim pokoju zapach krwi.

No i teraz mam ciarki, nooo.

Krótka, straszna myśl, zamknięta w drabble - nie rozwleczone, ani nie wciśnięte jak sardynki w puszcze.

Pozdrawiam i życzę weny.
Powrót do góry Go down
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 33
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

[HP] [D] Skok Empty
PisanieTemat: Re: [HP] [D] Skok   [HP] [D] Skok EmptyWto 02 Maj 2017, 17:18

Lubię Twoje kocie teksty Smile Zupełnie jakoś mi uciekło, że nie skomentowałam Ci tego podczas akcji. Może to podobny motyw, co w pozostałych kocich tekstach, ale jednak nadal mi się podoba, szczególnie, że zakładam, że chodzi o Parszywka. To musiał być on. Co prawda nie wiem, czy przypadkiem, po zabiciu animaga, nie powinien się on zmienić z powrotem w człowieka? Czy Krzywołap nie powinien nagle znaleźć się na szyi człowieka, z wbitymi zębami w jego skórę, z rozerwaną tętnicą? I po prostu musiałby zostawić Petera, krwawiącego na podłodze Wrzeszczącej Chaty? E tam, pomińmy to xd Może wcale nie, może ta właśnie zginął Parszywek i wszystko złe co potem narobił, nie miało miejsca. Swoją drogą – zawsze lubiłam Krzywołapa.

W.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


[HP] [D] Skok Giphy
Powrót do góry Go down
Salomanka
Team Villains
Team Villains
Salomanka


Female Wiek : 32
Skąd : Kołobrzeg
Liczba postów : 746
Rejestracja : 17/01/2015

[HP] [D] Skok Empty
PisanieTemat: Re: [HP] [D] Skok   [HP] [D] Skok EmptyNie 19 Kwi 2020, 23:50

Komentarz realizuje prompt w akcji H&V.

W moich czterech ścianach, starych, dawniej solidnych, a teraz krzywych od srogich powiewów wiatru, przelano już tyle krwi... Cóż znaczy jedna zbrodnia więcej, jedno życie zakończone przedwcześnie? Kiedyś byłam schronieniem dla trupy szaleńców, młodzików sądzących, że są panami świata. dzisiaj rzadko kiedy ktoś wstępuje w moje progi. Jeśli mogę ugościć kogoś więcej, niż tylko zawszone szczury, chętnie pomogę w dotrzymaniu kilku sekretów. To całkiem miła rozrywka, być świadkiem zbrodni popełnianej w dobrej wierze.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[HP] [D] Skok Empty
PisanieTemat: Re: [HP] [D] Skok   [HP] [D] Skok Empty

Powrót do góry Go down
 
[HP] [D] Skok
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Literatura & Ekranizacja :: Harry Potter :: Ogólne :: +12-
Skocz do: