~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [Sherlock BBC][mM] Całkowicie błędny [MH/GL]

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Konto Nieaktywne
Stenograf
Stenograf



Female Liczba postów : 348
Rejestracja : 03/01/2016

[Sherlock BBC][mM] Całkowicie błędny [MH/GL] Empty
PisanieTemat: [Sherlock BBC][mM] Całkowicie błędny [MH/GL]   [Sherlock BBC][mM] Całkowicie błędny [MH/GL] EmptySro 23 Lis 2016, 22:22

Ten tekst nie jest już dostępny na tym forum.


Ostatnio zmieniony przez Olgie. dnia Pią 11 Maj 2018, 13:27, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Tony.
Team Heroes
Team Heroes
Tony.


Female Wiek : 27
Skąd : Poznań
Liczba postów : 395
Rejestracja : 19/04/2016

[Sherlock BBC][mM] Całkowicie błędny [MH/GL] Empty
PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][mM] Całkowicie błędny [MH/GL]   [Sherlock BBC][mM] Całkowicie błędny [MH/GL] EmptySro 30 Lis 2016, 18:13

Doskonałe wyczucie czasu. Dokładnie czegoś takiego potrzebuję, kiedy jestem chora, jest mi źle i generalnie nic nie ma sensu, a Ty mi to dajesz dokładnie wtedy, kiedy jest najbardziej potrzebne, za co ogromnie dziękuję Smile I to jest zdanie, które było poprawne kiedy czytałam to pierwszy raz, i jest poprawne dziś, zdecydowanie. Nawet, jeśli napisałaś dla mnie dzisiaj fluff, to cukru nigdy za wiele, a takie powroty do tekstu, o którym wiesz, że się przy nim uśmiechniesz - bajka Smile

A co do samego tekstu, to jest człkowicie... bezbłędne Very Happy BEZ-BŁĘ-DNE (suggestion intended xD) Bez problemu mogę wyobrazić sobie Mycrofta, nieco zmieszanego, niepewnego i jego "To wciąż tylko seks, wcale niczego do niego nie czuję. Nie mogę narazić się na wyśmianie". I tak sobie krąży wokół Grega, nie do końca będąc pewnym, czy to jest to czego chce, czy nie wolałby, żeby między nimi było coś więcej. Ale przecież sam niczego nie zaproponuje, bo przecież uleganie emocjom nie leży w jego naturze. Mycroft w Twoich rękach zawsze nabiera głębi i wymiarów.

Z kolei Lestrade jest bardziej otwarty. Albo wszystko albo nic, nawet, jeśli to naprawdę będzie koniec tego, co między nimi jest. To jest ważny moment, bo Greg tu dosłownie żąda: przyjmiesz mnie takim, jakim jestem, na moich zasadach, albo się goń, bo chociaż się w Tobie zakochałem, to mam dość Twojej obojętności.

Zawsze przerażał mnie ten moment, w którym człowiek ma już dość krążenia wokół siebie, tego "tańca pand" (Very Happy) i postanawia postawić wszystko na jedną kartę. Bo nigdy tak naprawdę nie wiesz, co siedzi w głowie drugiemu człowiekowi, dopóki Ci tego nie pokaże lub nie powie wprost. Ludzie to generalnie dziwne stworzenia pod tym względem - niepewne, wystraszone i z tego powodu pokazujące nie to, co naprawdę siedzi im w środku. Gdyby każdy pozwolił sobie na szczerość w wyrażaniu swoich potrzeb i uczuć, świat byłby o wiele lepszym miejscem. Tak więc - Greg, Mycroft gratulacje Very Happy

No i Olgie - Tobie również należą się gratulacje. Uwielbiam ten tekst. I wiem, że będę do niego wracać w gorsze dni, kiedy będę mieć deficyt miłości w życiu (potwierdzone info, wróciłam dzisiaj Very Happy <3)

Pozdrawiam i niech Wen zawsze Ci sprzyja!
Tony.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Sometimes you gotta run before you can walk

Vi stands for Victory, didn't you know?
[Sherlock BBC][mM] Całkowicie błędny [MH/GL] Vignet12
Powrót do góry Go down
Lilka
Skryba
Skryba
Lilka


Female Wiek : 57
Skąd : 9 krąg piekielny
Liczba postów : 99
Rejestracja : 16/01/2015

[Sherlock BBC][mM] Całkowicie błędny [MH/GL] Empty
PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][mM] Całkowicie błędny [MH/GL]   [Sherlock BBC][mM] Całkowicie błędny [MH/GL] EmptyNie 14 Maj 2017, 19:49

Olgie napisał:
— Wyraziłem się dość jasno. Mamy czasy, jakie mamy. Homoseksualizm nie jest postrzegany przez społeczeństwo pozytywnie.

Nie czaję... Jeśli to akcja Sherlocka w BBC, to chyba homoseksualizm powinien być OK. Przynajmniej na Zachodzie Europy, nie? Przecież nie nastąpił jeszcze kulturowy podbój i nie wiesza się osób za to, kim są. Poza tym powiedzmy sobie uczciwie, ale pewne grupy "moralne" traktujące o homoseksualizmie jako czymś złym, same temu hołdują. I to się nazywa hipokryzja. Spotkania "tylko na seks". Ehm... To jest dość skomplikowana i drażliwa kwestia za którą wielu mogło by się obrazić. Jedni traktują to jako fizjologię, inni dodają do tego ideologię poszytą filozofią. Każdy jakieś racje ma. Byle drugiej stronie nie narzucać swojemu punktu widzenia, a z tym w dzisiejszych czasach bywa różnie. A przecież jesteśmy w świecie liberalizmu. Gdzie wolność jednostki jest nadrzędna.
Cóż, przyjemnie, że Mycroft przyjął uczucie Grega i zaakceptował je jako fakt naturalny. Tym bardziej, że jest mega introwertykiem. Nie mam racji? Albo po prostu nie umie określić swoich uczuć. On spłaci kredyt, powie komu co trzeba, wyda nakaz. Ale nie powie słowa "kocham". Jak ja gościa doskonale rozumiem! Miłość jest wtedy gdy masz gesty. Po co gadać? Trzeba działać!

Weny.
Bardzo mądry ff,
mojej Olgie,
weny
życzy
Lilka

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Nie było, nie ma, nie będzie
Nie każdy pożar wzbudza narodziny feniksa
Niektóre pożary są jak szatańska pożoga
Niszczą wszystko, co się da
Niszczą solidnie to, co zostało nadszarpnięte duchem czasu
Są tylko taką kropką nad "i" prozy życia
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Sherlock BBC][mM] Całkowicie błędny [MH/GL] Empty
PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][mM] Całkowicie błędny [MH/GL]   [Sherlock BBC][mM] Całkowicie błędny [MH/GL] Empty

Powrót do góry Go down
 
[Sherlock BBC][mM] Całkowicie błędny [MH/GL]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [MCU][T][M] Całkowicie wypchany [PC/CB]
» [Sherlock BBC][D] Roztrzaskany
» [Sherlock BBC][D] Pod powierzchnią
» [Sherlock BBC][D] Wykluczone
» [Sherlock BBC][mM] Rozrywka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Inne :: Usunięte-
Skocz do: