~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [HP][D] White Chocolate [HP/SS]

Go down 
+3
M.
Tony.
Fia.
7 posters
AutorWiadomość
Fia.
Team Villains
Team Villains
Fia.


Female Wiek : 33
Skąd : Poznań
Liczba postów : 410
Rejestracja : 23/12/2014

[HP][D] White Chocolate [HP/SS] Empty
PisanieTemat: [HP][D] White Chocolate [HP/SS]   [HP][D] White Chocolate [HP/SS] EmptyPią 04 Lis 2016, 02:48

Fandom: Harry Potter
Autor: Fia
Beta: Satan, tak jakby
Paring: Harry Potter x Severus Snape
Gatunek: Obyczaj
Ostrzeżenia: brak, może humor mój
N/A: Pierwsza część Serii czekoladowej pisanej na Tydzień Kreaturek na Gospodzie pod Złamanym Piórem.
Część 2: Dark chocolate
Część 3: Toffee chocolate
Część 4: Chili chocolate


White chocolate


Bycie Nagiem w sumie nie było takie złe. Pomijając nieustanną potrzebę wody, kilkumetrowy ogon, wyskakujący z ciebie w najmniej oczekiwanych momentach, absolutny brak panowania nad rozszalałymi homo... hormonami, dziwną ochotę na ludzką krew zamiast czekolady i niezdrowe zainteresowanie trytonami, można było to spokojnie przetrzymać. Jednak jeśli dodać do tego przymus przeprowadzki do zimnych lochów, w bezpośrednie sąsiedztwo skretyniałego i zniewieściałego Malfoya i Snape’a, którego chyba życiowym celem było uprzykrzanie mu życia, to była stanowcza przesada.

No, przynajmniej do momentu, w którym rzeczony „uprzykrzacz” w ztrytoniałej formie nie pojawił się w jego cudownym, ogromnym, połączonym z jeziorem basenie, targając za sobą blondwłosą przekąskę.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

[HP][D] White Chocolate [HP/SS] 185163a92861cff084f0f519850b7927a8896c81_hq

Powrót do góry Go down
Tony.
Team Heroes
Team Heroes
Tony.


Female Wiek : 27
Skąd : Poznań
Liczba postów : 395
Rejestracja : 19/04/2016

[HP][D] White Chocolate [HP/SS] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] White Chocolate [HP/SS]   [HP][D] White Chocolate [HP/SS] EmptyWto 22 Lis 2016, 17:33

Nie wiem, jak innych - ale mnie kupiłaś xD Severus, który DBA o Harry'ego, przynosząc mu LUDZI to zjedzenia, och jej, to takie w jego stylu. Jasne, pewnie robi to tylko dlatego, że chce Harry'ego zaciągnąć do łóżka... no ale przez żołądek do serca, nie? Razz Widać Severus doskonale o tym wie xD

Niby nic, a naprawdę fajny poprawiacz humoru Very Happy i Te rozszalałe homo-hormony... mrr Very Happy Freudowska pomyłka? ^^.

Pozdrawiam i niech Wen zawsze Ci sprzyja
Tony.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Sometimes you gotta run before you can walk

Vi stands for Victory, didn't you know?
[HP][D] White Chocolate [HP/SS] Vignet12
Powrót do góry Go down
M.
Team Villains
Team Villains
M.


Female Wiek : 28
Skąd : Poznań/Zielona Góra
Liczba postów : 241
Rejestracja : 18/08/2015

[HP][D] White Chocolate [HP/SS] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] White Chocolate [HP/SS]   [HP][D] White Chocolate [HP/SS] EmptyWto 27 Gru 2016, 16:37

Uwielbiam ten motyw koloru "czekoladki". Malfoy zdecydowanie pasuje na białą Very Happy ta seria jest taka słooodka i naprawdę bardzo ją lubię. Jest ładna, zgrabna i doskonale poprawia humor w te zimowe dni.

Wenuj się
M.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

[HP][D] White Chocolate [HP/SS] FAf9hm8
Powrót do góry Go down
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 33
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

[HP][D] White Chocolate [HP/SS] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] White Chocolate [HP/SS]   [HP][D] White Chocolate [HP/SS] EmptySro 11 Sie 2021, 00:05

[HP][D] White Chocolate [HP/SS] Oy7AOJU

Wiesz co jest jeszcze fajnego w tym, że tamte fora przepadły? Zniknęły też komentarze a ja osobiście za nimi nie płaczę sczególnie mocno. Teraz dzięki temu można pisać nowe Very Happy A i czytanie tekstów po takim czasie jest ciekawym doświadczeniem bo większość kojarzę tylko z tytułu.

Dlatego też TO NIE TEGO SIĘ SPODZIEWAŁAM XD Serio, to creature fic, nie pamiętałam, że to TAKI rodzaj drabbli xd Więc w sumie zaskoczyłaś mnie podwójnie, i tematem i końcem.
To sprawdzę też następne, a co, idźmy za ciosem,
W.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


[HP][D] White Chocolate [HP/SS] Giphy


Ostatnio zmieniony przez Wirka. dnia Nie 15 Sie 2021, 23:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Alexandrine
Team Villains
Team Villains
Alexandrine


Female Wiek : 31
Skąd : Ostrów Wielkopolski
Liczba postów : 225
Rejestracja : 21/12/2014

[HP][D] White Chocolate [HP/SS] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] White Chocolate [HP/SS]   [HP][D] White Chocolate [HP/SS] EmptySro 11 Sie 2021, 07:33

Dzięki Wirce za odkopanie takich rzeczy, bo kompletnie nie zaglądam do +12 ( a może powinnam zacząć...) xDD

Pamiętam ten tekst! Jest zabójczy! Klątwa blaknie w obliczu działań Severusa jako kochanka, przecież jak może nie być czegoś bardziej cudownego niż kochanek przeklęty podobnie jak ty, niosący jako jedzenie twojego obecnego wroga numer jeden, no przecież to musi być miłość! Jedzenie przecież zbliża lepiej niż cokolwiek innego! A Malfoy idealnie pasuje jako biała czekoladka, cudowne!

Weny,
Alexa

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Już niedługo powiem: „Dzień dobry Harry”, a ty z uśmiechem odpowiesz: „Witaj w domu Draco”.
Powrót do góry Go down
Salomanka
Team Villains
Team Villains
Salomanka


Female Wiek : 32
Skąd : Kołobrzeg
Liczba postów : 746
Rejestracja : 17/01/2015

[HP][D] White Chocolate [HP/SS] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] White Chocolate [HP/SS]   [HP][D] White Chocolate [HP/SS] EmptySro 11 Sie 2021, 18:02

Znam to od tak bardzo dawna, ale do głowy mi nie przyszło, żeby komentować. Co te akcje robią z ludźmi... Laughing Dziwny to twór, z jednej strony zachwyca Severusem, nawet ztrytoniałym, który tak dba o dostarczanie Potterowi wszystkiego, co najlepsze, ale z drugiej... Potter - Nag? Hm hm. Przyciężki temat Razz Ja zazwyczaj nie nie gustuję w creature-fikach, chyba, że są absolutnie genialne Very Happy ale tej serii dam szansę i zerknę do następnych części. Ciekawi mnie, jakie jeszcze desery zasmakują Harry'emu xD
Powrót do góry Go down
Disharmony
Team Heroes
Team Heroes
Disharmony


Female Wiek : 27
Skąd : Bydgoszcz
Liczba postów : 609
Rejestracja : 20/01/2015

[HP][D] White Chocolate [HP/SS] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] White Chocolate [HP/SS]   [HP][D] White Chocolate [HP/SS] EmptyWto 24 Sie 2021, 23:38

Przepraszam bardzo, czy chcesz mi powiedzieć, że najpierw Harry jest jakimś dziwnym Nagiem -  czymkolwiek on jest - będzie pałaszował sobie na obiadek Draco Malfoya?
Szczerze mówiąc, nie pamiętam jak ty piszesz, ale o Boże, to było tak absurdalne i niepoprawne i całkiem fajne! Wyobraziłam sobie obraz Pottera z ogonem konsumującego Draco i hej, podoba mi się ta wizja i nie zamierzam się z tym kryć.
Niemniej propsy, aż zatęskniłam za tymi dawnymi czasami, kiedy czytało się teksty, w których Harry był jakąś dziwną magiczną kreaturą.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Zamierzam rozpalić ogień w twoich zimnych oczach ~

[HP][D] White Chocolate [HP/SS] B5pMaSR

[HP][D] White Chocolate [HP/SS] Tumblr_o9jwcyvean1tg9m4fo1_500


~ Wielbię cię ~

Powrót do góry Go down
http://www.topkoty.pl
Sponsored content





[HP][D] White Chocolate [HP/SS] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] White Chocolate [HP/SS]   [HP][D] White Chocolate [HP/SS] Empty

Powrót do góry Go down
 
[HP][D] White Chocolate [HP/SS]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [HP][D] Dark Chocolate [HP/SS]
» [HP][D] Toffee Chocolate [HP/SS]
» [HP][D] Chili Chocolate [HP/SS]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Literatura & Ekranizacja :: Harry Potter :: Slash :: +12-
Skocz do: