~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [Sherlock BBC][D] Nie wszystko wygląda tak, jak się wydaje [MH/GL]

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Konto Nieaktywne
Stenograf
Stenograf



Female Liczba postów : 348
Rejestracja : 03/01/2016

[Sherlock BBC][D] Nie wszystko wygląda tak, jak się wydaje [MH/GL] Empty
PisanieTemat: [Sherlock BBC][D] Nie wszystko wygląda tak, jak się wydaje [MH/GL]   [Sherlock BBC][D] Nie wszystko wygląda tak, jak się wydaje [MH/GL] EmptyPon 09 Sty 2017, 22:00

Ten tekst nie jest już dostępny na tym forum.


Ostatnio zmieniony przez Olgie. dnia Pią 11 Maj 2018, 13:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Tony.
Team Heroes
Team Heroes
Tony.


Female Wiek : 27
Skąd : Poznań
Liczba postów : 395
Rejestracja : 19/04/2016

[Sherlock BBC][D] Nie wszystko wygląda tak, jak się wydaje [MH/GL] Empty
PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][D] Nie wszystko wygląda tak, jak się wydaje [MH/GL]   [Sherlock BBC][D] Nie wszystko wygląda tak, jak się wydaje [MH/GL] EmptyPon 16 Sty 2017, 00:56

Cóż, mnie pomysł od początku rozwalił, w pozytywnym sensie xD Razz

Bo oto jest klasyczna łatka do kanonu, czyli co się dzieje "za kulisami" i "potem". I jak dla mnie to to mogłoby się wydarzyć, bo przecież czemu nie? Mystrade jest całkiem prawdopodobne jako przyszły/przeszły wątek, przynajmniej dla mnie (ale z drugiej strony - nie wiem, ile z tych moich odczuć jest po prostu rezonowaniem Twoich, możliwe, że całkiem sporo. A skoro tak, to zgodnie z III Zasadą Dynamiki Newtona, niedługo powinny Ci się spodobac ToSty i zaczniesz akceptować Sheriaty. Zobaczymy xP)

No i ach, ten Lestrade, broniący swojego terytorium. Bo przecież to jego i będzie rozstawiał pułapki i wyłapywał potencjalne zagrożenia, nawet jeśli to stare wdowy płci żeńskiej. Stare osoby płci żeńskiej. Osoby płci żeńskiej. Jakiekolwiek inne osoby niż on. Bo przecież nawet, jeśli Mycrofta nikt inny nie interesuje (a mam wrażenie, że tak by było - strefa komfortu i tak dalej, Mycroft zwyczajnie stwierdziłby, że już wpuszczenie w nią Grega było męczące i trudne, więc nie chciałoby mu się nawet rozglądać za jakimiś innymi partnerami, no bo i po co, żeby się znów męczyć i naginać dla kogoś?). Takiego Lestrade'a całkowicie kupuję. Razz

Pozdrawiam i niech Wen zawsze Ci sprzyja,
Tony.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Sometimes you gotta run before you can walk

Vi stands for Victory, didn't you know?
[Sherlock BBC][D] Nie wszystko wygląda tak, jak się wydaje [MH/GL] Vignet12
Powrót do góry Go down
Lilka
Skryba
Skryba
Lilka


Female Wiek : 57
Skąd : 9 krąg piekielny
Liczba postów : 99
Rejestracja : 16/01/2015

[Sherlock BBC][D] Nie wszystko wygląda tak, jak się wydaje [MH/GL] Empty
PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][D] Nie wszystko wygląda tak, jak się wydaje [MH/GL]   [Sherlock BBC][D] Nie wszystko wygląda tak, jak się wydaje [MH/GL] EmptyNie 14 Maj 2017, 14:17

Zaczęło się nudnym wstępem. Mężczyzna i kobieta wymieniają zespół głosek zbitych w całość zwanych zdaniami, nawet złożonymi. Uczciwie powiem, że mnie to średnio rajcowało, ale potem pokazałaś, że ... A zresztą. Rozmowa Mycroft kontra Lestrade była cudowna i taka w twoim stylu:
Olgie napisał:

Lestrade podszedł bliżej i cmoknął Mycrofta w policzek na powitanie. — Ale żeby zabijać bo tak? Powiedz, że nikogo nie zabiłeś dla samej chęci zabijania.
— Oczywiście, że nie, kochany. Przykre, że twój dzień był podły. Zrobię ci herbaty, hm?

Zwłaszcza ta lakoniczna odpowiedź Mycrofta... Idealnie. Po prostu idealnie. Kolejny wątek, który mnie rozbawił to kwestia Lestrade'a, który zasugerował pedofilię. Generalnie, to wszyscy wiemy jakie są ramy pedofilii. Przynajmniej wg prawa. Dziecko poniżej lat 15 (przynajmniej w PL) jest nietykalne seksualnie. A potem jest już "tylko" nieletnie. A tymczasem pedofilią określają niektórzy stosunek gdy między partnerami jest znacząca różnica wieku. Np. on 45, ona 20. Patrzymy na taką wersję związku:
ona: leci na kasę. On: kryzys wieku średniego.

A jeszcze gorzej, gdy mężczyzna jest młodszy a kobieta duuuużo starsza. On: kasa, ona: kompleks Jokasty (czy jak to się zwie). Czy ehnm, to nie było nawiązanie do tego, co się dzieje we Francji i te wszystkie przychylne (i mniej przychylne) komentarze ? Tak mi się coś wydaje...
Olgie napisał:

Ale strzeżonego i tak dalej...

Pamiętajmy moi drodzy: kontrola najwyższą formą zaufania.

Przyjemnie się czytało to maleństwo. Lekkie, zgrabne i zabawne nawet jeśli wstęp wzbudzał we mnie mieszane odczucia.

Wspierająco-wenująca

Lilka

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Nie było, nie ma, nie będzie
Nie każdy pożar wzbudza narodziny feniksa
Niektóre pożary są jak szatańska pożoga
Niszczą wszystko, co się da
Niszczą solidnie to, co zostało nadszarpnięte duchem czasu
Są tylko taką kropką nad "i" prozy życia
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Sherlock BBC][D] Nie wszystko wygląda tak, jak się wydaje [MH/GL] Empty
PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][D] Nie wszystko wygląda tak, jak się wydaje [MH/GL]   [Sherlock BBC][D] Nie wszystko wygląda tak, jak się wydaje [MH/GL] Empty

Powrót do góry Go down
 
[Sherlock BBC][D] Nie wszystko wygląda tak, jak się wydaje [MH/GL]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [Sherlock BBC][D] Roztrzaskany
» [Sherlock BBC][D] Pod powierzchnią
» [Sherlock BBC][D] Wykluczone
» [Sherlock BBC][mM] Rozrywka
» [Sherlock BBC][M] To będzie tak

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Inne :: Usunięte-
Skocz do: