~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [Sherlock BBC][D] Wiesz, gdzie mnie znaleźć [SH/IA]

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Tony.
Team Heroes
Team Heroes
Tony.


Female Wiek : 27
Skąd : Poznań
Liczba postów : 395
Rejestracja : 19/04/2016

[Sherlock BBC][D] Wiesz, gdzie mnie znaleźć [SH/IA] Empty
PisanieTemat: [Sherlock BBC][D] Wiesz, gdzie mnie znaleźć [SH/IA]   [Sherlock BBC][D] Wiesz, gdzie mnie znaleźć [SH/IA] EmptyWto 17 Sty 2017, 23:41

Fandom: Sherlock BBC
Autor: Tony. aka DallasEve
Beta: -
Paring: Sherlock Holmes x Irene Adler
Gatunek: hm.
Ostrzeżenia: trochę mało Irene w Irene wg mnie i M. , ale będę nad tym pracować ;P
NA: Dla M. Razz Dwieście słów bez tytułu.


Wiesz, gdzie mnie znaleźć


Wiesz, gdzie mnie znaleźć. SH

Wpatruję się w telefon z niezrozumieniem. Czyżby ktoś się pomylił? A może to jakiś żart? Sprawdzam nadawcę - numer nieznany, ale wystarcza mi rzut oka i wiem, że SMS został wysłany z twojego telefonu.

Kilka dni temu, jak co roku, wysłałam ci życzenia urodzinowe. Nie odpisałeś. Trochę wcześniej zaprosiłam cię na kolację - po raz n-ty. Nie odpisałeś. Nasza historia wiadomości wygląda tak żałośnie, że gdyby ktokolwiek to zobaczył, chyba spaliłabym się ze wstydu. Poza jednym “Szczęśliwego Nowego Roku” są tam same SMSy ode mnie.

I to, co dostałam przed chwilą.

Spoglądam na leżące wokół mnie papiery. Dla kogoś technicznie rzecz biorąc martwego przemyt okazał się być dużo bezpieczniejszy i bardziej dochodowy niż wyciąganie informacji z pijanych namiętnością idiotów. Mam dość pieniędzy i niezależności, żeby wyjechać teraz. Zaraz.

Sięgam po komputer i sprawdzam połączenia między Katmandu a Londynem. Dwie godziny na odprawę, piętnaście godzin lotu, licząc przesiadkę, potem godzina na lotnisku i kolejna, żeby dojechać do miasta. Samolot mam za… siedem godzin. Zdążę, to wystarczająco dużo czasu.

Pakuję się, z wprawą pozbywając się wszelkich śladów swojej bytności. Palę podejrzane dokumenty i wszystko, co mogłoby nie przejść odprawy, a potem bez żalu opuszczam mieszkanie.

Lepiej, żebyś nie żartował.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Sometimes you gotta run before you can walk

Vi stands for Victory, didn't you know?
[Sherlock BBC][D] Wiesz, gdzie mnie znaleźć [SH/IA] Vignet12
Powrót do góry Go down
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 33
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

[Sherlock BBC][D] Wiesz, gdzie mnie znaleźć [SH/IA] Empty
PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][D] Wiesz, gdzie mnie znaleźć [SH/IA]   [Sherlock BBC][D] Wiesz, gdzie mnie znaleźć [SH/IA] EmptySro 18 Sty 2017, 13:47

Napiszesz tego wiecej? Prooosze napisz tegk wincyj Smile z okazji roku chociażby i z powodu mojego obecnego focha na johnlocka, chętnie o tym poczytam, zwłaszcza z jej perspektywy. Choć wiesz jestem rozdarta mìędzy Molly a Kobietą, bo myśl że Molly dowiaduje się, że Sherlock kogoś ma.... to straszne. Bo tak jak mogłaby żyć z myšlą, że Sherlock jest po prostu zawsze sam, tylko sam, tak myśl , że jednak ktoś jest, ale to nie jest ona? To by ją zbiszczyło. Może nawet o tym coś napiszę. Wracając do Irene myślę, że teraz to ona powinna mu kazać trochę na siebie poczekać, nie uważasz? Pisz dużo Smile W.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


[Sherlock BBC][D] Wiesz, gdzie mnie znaleźć [SH/IA] Giphy
Powrót do góry Go down
Konto Nieaktywne
Stenograf
Stenograf



Female Liczba postów : 348
Rejestracja : 03/01/2016

[Sherlock BBC][D] Wiesz, gdzie mnie znaleźć [SH/IA] Empty
PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][D] Wiesz, gdzie mnie znaleźć [SH/IA]   [Sherlock BBC][D] Wiesz, gdzie mnie znaleźć [SH/IA] EmptyNie 05 Lut 2017, 21:28

O ile w uniwersum filmowym z R. Downeyem Jr. uwielbiam ten paring, o tyle tu, w serialu nie bardzo przypadł mi do gustu, choćby z tego powodu, że Irene jasno deklaruje się jako homoseksualistka. Owszem, związek ten mógłby opierać się wyłącznie na uczuciach.
Ale i tak ich nie lubię; również z tego powodu, że nie lubię tej Irene i szkoda mi dla niej Sherlocka.

Tekst sam w sobie jest jednak fajny. W tym SMSie, który wg mnie niesłusznie "wysyłacie" rękoma Sherlocka do Irene, jest coś tajemniczego i fascynującego, jest coś, co sprawia, że taki obrót sprawy jak tu byłby możliwy. Irene po prostu dałaby się na to złapać.

Co mogę napisać? Jak zwykle napisałaś świetny tekst, mogę się przyczepić do fabuły jedynie ze względów osobistych poglądów.

Pozdrawiam i życzę weny.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Sherlock BBC][D] Wiesz, gdzie mnie znaleźć [SH/IA] Empty
PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][D] Wiesz, gdzie mnie znaleźć [SH/IA]   [Sherlock BBC][D] Wiesz, gdzie mnie znaleźć [SH/IA] Empty

Powrót do góry Go down
 
[Sherlock BBC][D] Wiesz, gdzie mnie znaleźć [SH/IA]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [Skyfall] Jak znaleźć ich słabe punkty
» [Sherlock BBC][D] Pod powierzchnią
» [Sherlock BBC][D] Wykluczone
» [Sherlock BBC][mM] Rozrywka
» [Sherlock BBC][M] To będzie tak

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Serial & Film & Adaptacje :: Ogólne :: +12-
Skocz do: