~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [Free!][D] Podziw [RM/HN]

Go down 
+2
Fia.
Myst
6 posters
AutorWiadomość
Myst
Team Heroes
Team Heroes
Myst


Female Wiek : 31
Liczba postów : 600
Rejestracja : 21/12/2014

[Free!][D] Podziw [RM/HN] Empty
PisanieTemat: [Free!][D] Podziw [RM/HN]   [Free!][D] Podziw [RM/HN] EmptyCzw 26 Maj 2016, 19:33

Fandom: Free!
Autor: Myst
Beta: brak, ale tekst z chęcią zostanie przez jakąś miłą betę przygarnięty
Pairing: Rin/Haru
Gatunek: obyczaj, humor?
Ostrzeżenia: pierwszy tekst z tego fandomu


Podziw

Rin podziwiał Haruko od ich pierwszego spotkania.

Na początku był zachwycony talentem i stylem pływackim chłopaka. Później jego miłością do wody. A że te dwie rzeczy prawie definiowały Haru, niewiele czasu musiało minąć, aby Rin zaczął podziwiać jego samego. Opanowanie, cicha lojalność wobec przyjaciół, a nawet te drobne dziwactwa, bez których Haru po prostu nie byłby sobą – wszystkie te cechy wprawiały Rina w niemy zachwyt.

Nawet kłótnie, zazdrość i pragnienie rywalizacji nie były w stanie tego przysłonić.

Rin podziwiał Haruko i wreszcie mu to powiedział – w Australii. Czy aby wyznać Haru swoją miłość, będzie musiał zabrać go aż do Ameryki?

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

[Free!][D] Podziw [RM/HN] MJVczC6

To grant another chance means to give opportunity to correct past mistakes.

[HP][NZ] Jak przestać, jak zacząć [PW/CC][6/8]
Aktualizacja: 24.12.2020
[BnHA][NZ] Niebo pełne słońca [IM/TS][4/?]
Aktualizacja: 24.12.2020

— Moje wszystkie teksty —

Powrót do góry Go down
http://motylebezskrzydel.blogspot.com/
Fia.
Team Villains
Team Villains
Fia.


Female Wiek : 33
Skąd : Poznań
Liczba postów : 410
Rejestracja : 23/12/2014

[Free!][D] Podziw [RM/HN] Empty
PisanieTemat: Re: [Free!][D] Podziw [RM/HN]   [Free!][D] Podziw [RM/HN] EmptyWto 26 Lip 2016, 20:19

Okay. Na początek powiem, że nie znam kanonu. Nigdy nie widziałam tego anime, wygooglowałam sobie jedynie krótką fabułę, opis, żeby się nie zbłaźnić do reszty.

To jest słodkie. Taki mały cukierek na osłodzenie dnia, dokładnie jak potrzebowałam.

Całkiem ciekawa jest koncepcja tego, że im dalej od domu, tym łatwiej powiedzieć pewne rzeczy. To, że absolutnie nietrafiona, i nieprawdziwa, to inna para kaloszy, ale ciekawa (rozumiem, że ewentualne zaręczyny na Księżycu?). Aż ma się ochotę ją wypróbować. Ale na jak daleki koniec świata trzebaby było niektórych wywieźć? Cóż, na razie mnie na to nie stać Smile

W każdym razie całkiem przyjemnie się czytało.

Weny,
F.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

[Free!][D] Podziw [RM/HN] 185163a92861cff084f0f519850b7927a8896c81_hq

Powrót do góry Go down
Nemuri
Stenograf
Stenograf
Nemuri


Liczba postów : 146
Rejestracja : 15/01/2015

[Free!][D] Podziw [RM/HN] Empty
PisanieTemat: Re: [Free!][D] Podziw [RM/HN]   [Free!][D] Podziw [RM/HN] EmptyNie 31 Lip 2016, 16:26

Nie znam kanonu
Więc skupie się na samym opowiadaniu jak i moim odczuciu.
Chyba nie do końca podłapałam o co chodzi z tym wyjazdem do Ameryki by wyznać miłość, ale sam pomysł użycia tego wydaje się ciekawy.
Mimo krótkiej formy ciekawie ukazane jest powoli rodzące się uczucie. Nie jest na siłe od razu wciśnięte w konkretne klamry.
Opowiadanie jak najbardziej na plus
Powrót do góry Go down
Lisbeth
Team Heroes
Team Heroes
Lisbeth


Female Liczba postów : 315
Rejestracja : 08/03/2020

[Free!][D] Podziw [RM/HN] Empty
PisanieTemat: Re: [Free!][D] Podziw [RM/HN]   [Free!][D] Podziw [RM/HN] EmptyPią 10 Kwi 2020, 14:03

[Free!][D] Podziw [RM/HN] Oy7AOJU

Och, a więc Rin/Haru;) ja chyba jednak jestem za MakoHaru, ale przytulam chętnie wszystkie fanfiki z tego anime. Podoba mi się sposób, w jaki rozłożyłaś podziw Rina na czynniki pierwsze i ogólnie jego relację z Haru. Pokazałaś, co składa się na uczucie Rina i wyszło to bardzo zgrabnie i wiarygodnie. Uwielbiam ich więź. Miło wrócić na chwilę do świata tych bohaterów. No ale co z zasadniczym pytaniem, które zadajesz??Very Happy Chętnie poznałabym na nie odpowiedź w formie jakiegoś dłuższego tekstu;D

Super drabble, przemyślane, z widocznym zamysłem!:>

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

“There’s a Japanese phrase that I like: koi no yokan. It doesn’t mean love at first sight. It’s closer to love at second sight. It’s the feeling when you meet someone that you’re going to fall in love with them. Maybe you don’t love them right away, but it’s inevitable that you will.”
— Nicola Yoon, The Sun Is Also a Star

* * *

“That’s the power of words: twenty-six letters can paint the whole universe.”
— Jay Kristoff, “Godsgrave”



Powrót do góry Go down
JokerFox.
Team Villains
Team Villains
JokerFox.


Female Wiek : 29
Skąd : Poznań
Liczba postów : 846
Rejestracja : 21/12/2014

[Free!][D] Podziw [RM/HN] Empty
PisanieTemat: Re: [Free!][D] Podziw [RM/HN]   [Free!][D] Podziw [RM/HN] EmptyCzw 01 Lip 2021, 21:38

[Free!][D] Podziw [RM/HN] RR8sXjy

Och, czemu nigdy nie wpadłam na to, żeby szukać fików z Free! na swoim własnym forum... czasami faktycznie najciemniej pod latarnią.
Nie widziałam całego anime, ale trafiło ono sobie na ten moment, gdzie oglądałam dość sporo jak na siebie anime sportowych, ponieważ są przegejowskie i miałam ubaw. Niestety chyba jeszcze przed drugim sezonem albo gdzieś w trakcie zauroczenie to wyparowało i porzuciłam zarówno Free!, jak i Haikyuu i insze.
Niemniej jednak jakieś ciepełko do tego anime mi zostało w serduszku, bo ucieszyłam się znajdując ten tekst, a potem rozgrzało się jeszcze bardziej, gdy przeczytałam to maleństwo - totalnie para Rin/Haru, najlepsza ever Very Happy. Swego czasu czytałam trochę tekstów z tego po angielsku, ale dobroci nigdy za wiele!
Fajnie przedstawiłaś to takie tańczenie Rina wokół Haruko, jeśli chodzi o kwestię prawdziwych uczuć - totalnie tak to odebrałam w kanonie! Takie granie głupiego, przyznawanie się powoli, wycofywanie... no, tańcowanie po prostu. Ładnie ujęte.

Weny!
JokerFox.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

What good comes of something
When I'm just the ghost of nothing, nothing?
I'm just the man on the balcony
Singing "nobody will ever remember me"
(...)
A
composer but never composed
Singing "I only want what I can't have"
I only want what I can't have.


~*~*~

[Free!][D] Podziw [RM/HN] TnTYADJ
Powrót do góry Go down
https://imaginarium.forumpolish.com
Salomanka
Team Villains
Team Villains
Salomanka


Female Wiek : 32
Skąd : Kołobrzeg
Liczba postów : 746
Rejestracja : 17/01/2015

[Free!][D] Podziw [RM/HN] Empty
PisanieTemat: Re: [Free!][D] Podziw [RM/HN]   [Free!][D] Podziw [RM/HN] EmptyCzw 19 Sie 2021, 02:29

Dobra, nie wiem nic o tych postaciach, do komentarza zabierałam się już od dłuższego czasu, mając może nadzieję, że ta wiedza pojawi się w mojej głowie totalnie znikąd, bo nawet sam tytuł/nazwa fandomu nic mi nie mówi, ale nic takiego się nie stało i ja dalej nie wiem, co tu robię. A jednak... Jednak tekst jest tak miły, fluffiasty i słodki, że nie pytam o nic, tylko zacieszam z tego uroczego zafascynowania drugą osobą, z podziwu, który z czasem zmienia się w coraz poważniejsze zauroczenie i miłość, niedojrzałą jeszcze i taką typowo młodzieńczą, ale piękną, bo czemu by nie...? Oby się odnaleźli i dogadali, i razem robili nam slash xD
Dzięki za to małe dobro ^^
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Free!][D] Podziw [RM/HN] Empty
PisanieTemat: Re: [Free!][D] Podziw [RM/HN]   [Free!][D] Podziw [RM/HN] Empty

Powrót do góry Go down
 
[Free!][D] Podziw [RM/HN]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [Free!] [mM] Rekinie łzy [RM/HN]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Anime & Manga/Komiks & Serial/Film animowany :: Yaoi/Slash :: +12-
Skocz do: