~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [SPN][D] Mały Książę

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 33
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

[SPN][D] Mały Książę Empty
PisanieTemat: [SPN][D] Mały Książę   [SPN][D] Mały Książę EmptySob 10 Wrz 2016, 13:07

Fandom Supernatural
Autor Wirka.
Beta/bety: brak
Pairing: brak
Gatunek: hm… obyczaj? łatka do kanonu
Ostrzeżenia: spoiler do finału sezonu 2. Punt widzenia Demona, tak dla odmiany.


[SPN][D] Mały Książę Dmryn5

Mały książę


Mieli ich wszystkich. John wił się w łańcuchach, pod troskliwą opieką Alastaira. Starszy z jego synów właśnie sprzedał im duszę, a chociaż mieli wypuścić Sama, było tylko kwestią czasu, gdy i on dołączy do piekielnych szeregów. Już był skażony. Spełni przeznaczenie, które Azazel planował dla niego od tylu lat. Najdalej za rok Dean zajmie celę obok ojca, a Sam zrobi wszystko, wyrzeknie się zasad i upadnie na dno w rozpaczliwych próbach ocalenia ostatniego członka rodziny.

Chłopak nie bez powodu był ulubieńcem Azazaela. Mały książę, krew z jego krwi. Odda mu się i będzie najwierniejszym sługą demona.

Już czas rozpętać piekło!

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


[SPN][D] Mały Książę Giphy
Powrót do góry Go down
Konto Nieaktywne
Stenograf
Stenograf



Female Liczba postów : 348
Rejestracja : 03/01/2016

[SPN][D] Mały Książę Empty
PisanieTemat: Re: [SPN][D] Mały Książę   [SPN][D] Mały Książę EmptySob 10 Wrz 2016, 16:08

Plan doskonały. Jedyne czego Azazel nie przewidział, to to, że ma do czynienia z Wichesterami, a oni tak łatwo nie poddają się losowi.

Fajnie, że napisałaś z perspektywy demona, bo ja szukałam i takich tekstów nie jest wiele. A ja bardzo chciałam coś takiego przeczytać. Naprawdę przyjemna łatka, i to zdanie na końcu, zapowiedź piekielnej imprezy na Ziemi Very Happy

Pozdrawiam i życzę weny.
Powrót do góry Go down
Fia.
Team Villains
Team Villains
Fia.


Female Wiek : 33
Skąd : Poznań
Liczba postów : 410
Rejestracja : 23/12/2014

[SPN][D] Mały Książę Empty
PisanieTemat: Re: [SPN][D] Mały Książę   [SPN][D] Mały Książę EmptySob 10 Wrz 2016, 17:01

O Merlinie... to jest idealna łatka do kanonu. Ja wręcz widzę oczyma wyobraźni demona, który to wszystko sobie umyśliwa. Zdecydowanie podoba mi się ta wizja - niemniej mam wrażenie, że jak oni wszyscy w trójkę się w tym piekle pojawią, to się piekło dopiero zacznie, ale dla ich stałych mieszkańców Razz no mimo wszystko xD

I nazwanie Sama Małym księciem - mój mózg wyobraził sobie okładkę książki z wstawioną w odpowiednim miejscu twarzą Jareda! Gdybym umiała ładniej, dostałabyś taki art!

Weny,
F.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

[SPN][D] Mały Książę 185163a92861cff084f0f519850b7927a8896c81_hq

Powrót do góry Go down
M.
Team Villains
Team Villains
M.


Female Wiek : 28
Skąd : Poznań/Zielona Góra
Liczba postów : 241
Rejestracja : 18/08/2015

[SPN][D] Mały Książę Empty
PisanieTemat: Re: [SPN][D] Mały Książę   [SPN][D] Mały Książę EmptySro 25 Sie 2021, 17:24

[SPN][D] Mały Książę FKNd5OM

Świetna łatka. Podoba mi się to nawiwne myślenie, że ten demon kiedyś wygra. On już czuje zwycięstwo. A przecież nigdy mu się to nie uda. Dobre 100 słów. Takie treściwe. Tak bardzo treściwe, że ja kurde nie mam czego tutaj komentować. No dobre to jest. Tak jak wszystko co piszesz... nie mogę mówić inaczej, bo przestaniesz mi gotować... albo będę spać na podłodze. Całe szczęście, że to akurat prawda, nie piszesz złych tekstów. A może piszesz ale ich nie publikujesz... to jest w sumie jakiś pomysł.

Buziaki, M.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

[SPN][D] Mały Książę FAf9hm8
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[SPN][D] Mały Książę Empty
PisanieTemat: Re: [SPN][D] Mały Książę   [SPN][D] Mały Książę Empty

Powrót do góry Go down
 
[SPN][D] Mały Książę
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [HP/MCU][T][M] Książę [L/HP]
» [MCU][mM] Ich książę

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Serial & Film & Adaptacje :: Supernatural :: Ogólne :: +12-
Skocz do: