~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [SPN][D] Przeznaczenie

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Fia.
Team Villains
Team Villains
Fia.


Female Wiek : 33
Skąd : Poznań
Liczba postów : 410
Rejestracja : 23/12/2014

[SPN][D] Przeznaczenie Empty
PisanieTemat: [SPN][D] Przeznaczenie   [SPN][D] Przeznaczenie EmptyPon 12 Wrz 2016, 14:13

Fandom/Fandomy: Supernatural
Autor/autorzy: Fia.
Beta/bety: Wirka.
Pairing:brak
Gatunek: angst?
Ostrzeżenia: Spoiler S04E01
N/A*: Czwarta część serii Momenty.



Przeznaczenie


Brakowało mu go. Brakowało mu ich obu. I czuł, jak z tej tęsknoty spała się, zatraca, niszczeje...

Brakowało mu Johna. Jego uśmiechów, wspólnych polowań, rozkazów, cholernych kłótni! Ba, nawet cisza, która zapanowała między nimi przez kilka lat, mimo że raniąca, była lepsza od tego, co działo się obecnie. Tak bardzo brakowało mu ojca... Taty.

Brakowało mu Deana. Przez ostatnie miesiące byli niemal nierozłączni, ramię w ramię walczyli z potworami, egzorcyzmowali demony i stawali naprzeciw niebezpieczeństwom. Nigdy by się do tego nie przyznał, ale brakowało mu też sprzeczek o tę jego przedpotopową muzykę. Samemu nie miał już serca jej włączać. Brakowało mu kogoś, kto zawsze był dla niego, pilnował, żeby nie zrobił żadnej głupoty - no, chyba że robili je wspólnie. Tak po ludzku - brakowało mu go jak nikogo na świecie...

Treningi z Ruby jeszcze pogarszały jego stan. Czuł się, jakby zdradzał swoich rodziców, brata... A z drugiej strony - przez ostatnie miesiące uratował więcej żyć niż wcześniej razem z Deanem. To bolało, tak bardzo bolało.

~*~*~

Kiedy Dean stanął wraz z Bobbym w drzwiach hotelowego pokoju, nie uwierzył. I mimo całej tęsknoty, wielokrotnie powtarzanych modlitw i nieodpartej chęci podpisania paktu nie chciał, żeby to był on, żeby patrzył na to, co z niego zostało.

Niestety, przeznaczenie miało swoje plany. A w tym przypadku miało nawet imię, Castiel.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

[SPN][D] Przeznaczenie 185163a92861cff084f0f519850b7927a8896c81_hq

Powrót do góry Go down
JokerFox.
Team Villains
Team Villains
JokerFox.


Female Wiek : 29
Skąd : Poznań
Liczba postów : 846
Rejestracja : 21/12/2014

[SPN][D] Przeznaczenie Empty
PisanieTemat: Re: [SPN][D] Przeznaczenie   [SPN][D] Przeznaczenie EmptyPon 12 Lip 2021, 22:54

[SPN][D] Przeznaczenie Fknd5o10

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

What good comes of something
When I'm just the ghost of nothing, nothing?
I'm just the man on the balcony
Singing "nobody will ever remember me"
(...)
A
composer but never composed
Singing "I only want what I can't have"
I only want what I can't have.


~*~*~

[SPN][D] Przeznaczenie TnTYADJ
Powrót do góry Go down
https://imaginarium.forumpolish.com
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 33
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

[SPN][D] Przeznaczenie Empty
PisanieTemat: Re: [SPN][D] Przeznaczenie   [SPN][D] Przeznaczenie EmptySro 11 Sie 2021, 11:18

Przybywam tu, by nastroić się na SPN PONOWNIE. Poczułam, że może wrzesień to będzie ten czas, by przebrnąć przez kolejny sezon, rozbujać się i nadrobić wreszcie tę część serialu która tam sobie leży, nadal nieodkryta. Czuję, że zakończenie wkurzy mnie niemiłosiernie Wink W każdym razie, Te nasze Drabble łatkowe zawsze dobrze nastrajają do oglądania. Lubię je. Również jako po prostu warsztat analizy emocji i pisania do nich.
A i końcowa myśl jest całkiem niezła, to coś, czego mi coraz częściej w drabble brakuje prawdę mówiąc, niby mam jakąś jedną konkretną myśl, ale żeby ją tak wiesz, dobić na końcu, dać tą konkretną kropkę - jak tutaj po prostu otwarta furtka do tego, co dokładnie zrobił Sam, co poświęcił w imię czegoś. No i cel uświęca środki, czyż nie? Tak Grindelwaldowo, bardzo.
To był jeszcze naprawdę dobry serial na tym etapie XD
Pozdrawiam
W.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


[SPN][D] Przeznaczenie Giphy
Powrót do góry Go down
Disharmony
Team Heroes
Team Heroes
Disharmony


Female Wiek : 27
Skąd : Bydgoszcz
Liczba postów : 609
Rejestracja : 20/01/2015

[SPN][D] Przeznaczenie Empty
PisanieTemat: Re: [SPN][D] Przeznaczenie   [SPN][D] Przeznaczenie EmptySro 25 Sie 2021, 00:44

A wiecie co? Nie oglądałam nigdy nawet pół odcinka supernatural. Także no, castiel to anioł, nie? Very Happy Tyle kojarzę Wink
Ale Fia, co tam supernatural, jak można to odnieść do wszystkiego, prawda? Przecież to nic nadzwyczajnego, że bohaterowie tej czy innej produkcji służą nam tylko za nośniki naszych przemyśleć, uczuć, czy emocji, z którymi chcemy sobie poradzić. ja lubiłam rozliczać różne momenty z mojego życia tekstami np. Swego czasu wystarczało mi to, nie musisłam się nikomu żalić, z nikim rozmawiac o moich problemach, wystarczyło przepracowywać je w głowie i w tekstach. Dobra opcja.
Ten tekst jest przejmujący i prawdziwy. Są utwory, które pozostają w mojej pamięci, ale nie mam odwagi ich puścić. I nie chodzi o coś po osobie, która zniknęła z życia, a po artyście, który odszedł.
Powody są różne, grunt, by znaleźć równowagę.
Twój tekst pomógł ją trochę przywrócić.
Wenuj się!

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Zamierzam rozpalić ogień w twoich zimnych oczach ~

[SPN][D] Przeznaczenie B5pMaSR

[SPN][D] Przeznaczenie Tumblr_o9jwcyvean1tg9m4fo1_500


~ Wielbię cię ~

Powrót do góry Go down
http://www.topkoty.pl
M.
Team Villains
Team Villains
M.


Female Wiek : 28
Skąd : Poznań/Zielona Góra
Liczba postów : 241
Rejestracja : 18/08/2015

[SPN][D] Przeznaczenie Empty
PisanieTemat: Re: [SPN][D] Przeznaczenie   [SPN][D] Przeznaczenie EmptySro 25 Sie 2021, 17:22

[SPN][D] Przeznaczenie FKNd5OM

O! Wreszcie mogę coś skomentować z tygodnia SPN. Utknęłam co prawda w okolicach 7 sezonu, ale sezon do tego tekstu mam już za sobą. I nawet pamiętam do której akurat śmieci i zmartwychwstania nawiązuje Razz Dużo ich było... można się pogubić.
No taki smutny ten drabbel. Taki przygnębiający. Ja jestem #teamDean i całe to przeżywanie i to co odpierdziela Sam mnie jakoś nieszczególnie rusza, denerwuje raczej. Jednak to jak opisujesz to co czuje po śmierci ojca i brata troszke rusza moje serduszko. Gut dżob!

A teraz lece szukać innych SPN skoro już ogarnełam, że mogę Very Happy

[SPN][D] Przeznaczenie Giphy.gif?cid=ecf05e47tzrpt2l77to1zn8rwix9otrv0orm25auusactovm&rid=giphy

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

[SPN][D] Przeznaczenie FAf9hm8
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[SPN][D] Przeznaczenie Empty
PisanieTemat: Re: [SPN][D] Przeznaczenie   [SPN][D] Przeznaczenie Empty

Powrót do góry Go down
 
[SPN][D] Przeznaczenie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [Merlin BBC] [mM] I tak dopełni się przeznaczenie
» [Doctor Who][mM] Przeznaczenie ludu Gallifrey

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Serial & Film & Adaptacje :: Supernatural :: Ogólne :: +12-
Skocz do: