~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [SPN][D] Światło

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Konto Nieaktywne
Stenograf
Stenograf



Female Liczba postów : 348
Rejestracja : 03/01/2016

[SPN][D] Światło Empty
PisanieTemat: [SPN][D] Światło   [SPN][D] Światło EmptyNie 08 Sty 2017, 03:44

Ten tekst nie jest już dostępny na tym forum.


Ostatnio zmieniony przez Olgie. dnia Pią 11 Maj 2018, 13:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 33
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

[SPN][D] Światło Empty
PisanieTemat: Re: [SPN][D] Światło   [SPN][D] Światło EmptyPon 09 Sty 2017, 10:26

Hm. Zastanawia mnie, dlaczego właściwie dusza Deana miałaby świecić mocniej, niż inne dusze w Piekle. Okay, uratował masę ludzi, ale i zrobił wiele słabych rzeczy i ciężko określić jak tu wypada rachunek. Można założyć, że na plus, ale no jakby nie było znalazł się w piekle, jak wiele innych dusz. Co sprawia, że to do niego przyciąga demony, a nie do wszystkich innych dusz, jeśli wiemy, że one również są czymś... świetlistym, właściwie, w kanonie?

Co do Crowley'a, to absolutnie uwielbiam moment, gdy wybiera sobie Deana na swojego ulubionego szczeniaka, pisałam o tym i dziękuję, miło o tym czytać. Chętnie poczytam więcej o ich "kumpelskiej, a może jednak nie" relacji. Cóż, team demony, jak sądzę Wink
Weny!
W.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


[SPN][D] Światło Giphy
Powrót do góry Go down
Lilka
Skryba
Skryba
Lilka


Female Wiek : 57
Skąd : 9 krąg piekielny
Liczba postów : 99
Rejestracja : 16/01/2015

[SPN][D] Światło Empty
PisanieTemat: Re: [SPN][D] Światło   [SPN][D] Światło EmptyWto 19 Wrz 2017, 21:50

Mimo, że nie oglądałam SPN, to dzięki autorce poczułam klimat i sympatię do tego typu scen i opisów. W zasadzie, to w każdym z tych demonów mamy pierwiastek ludzki. A ludzie, podobnie jak i sroki, lubią świecidełka, którymi mogliby przyozdabiać otoczenie, by realizować swój koncept estetyki pomieszczenia. Właśnie takim swoistym mebelkiem, pełnym doskonałości, był Dean. Czy raczej ektoplazma zwana duszą. Ona stanowiła zadowolenie dla głównego architekta piekieł. Ale i zaburzała naturalny porządek tego miejsca. To jest piekło. Piekło ma być ciemne, mroczne. Jedynym źródłem mają być te ognie piekielne nad którymi jest "wieczny rożen" z podpiekanymi duszami. A tu takie coś. Taka nieścisłość. Więc nie dziwię się temu wewnętrznemu żalowi Alistaira gdy zniszczył w imię większego dobra tę konkretną duszę. Ale tak musiało być.

Dobro w piekle.
Za dużo Albusa Dumbledore'

weny,
Lilka

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Nie było, nie ma, nie będzie
Nie każdy pożar wzbudza narodziny feniksa
Niektóre pożary są jak szatańska pożoga
Niszczą wszystko, co się da
Niszczą solidnie to, co zostało nadszarpnięte duchem czasu
Są tylko taką kropką nad "i" prozy życia
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[SPN][D] Światło Empty
PisanieTemat: Re: [SPN][D] Światło   [SPN][D] Światło Empty

Powrót do góry Go down
 
[SPN][D] Światło
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [HP:PD][M] Światło [AP/SM]
» [M] Zabierz światło [HP/SS]
» [Merlin BBC] [T] [M] Zimne światło dnia [AP/M]
» [Servamp] [M] Światło gaśnie [Kuro/Mahiru]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Inne :: Usunięte-
Skocz do: