~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [RotG][T][Z] Krótkie fanfiki z fandomu Strażników Marzeń [AB/JF] (31/31)

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Lampira7
Pisarz
Pisarz
Lampira7


Female Liczba postów : 1136
Rejestracja : 16/01/2015

[RotG][T][Z] Krótkie fanfiki z fandomu Strażników Marzeń [AB/JF] (31/31) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [RotG][T][Z] Krótkie fanfiki z fandomu Strażników Marzeń [AB/JF] (31/31)   [RotG][T][Z] Krótkie fanfiki z fandomu Strażników Marzeń [AB/JF] (31/31) - Page 2 EmptyWto 05 Mar 2024, 08:44

Rozdział 31: Chyba przez przypadek zyskałem cukrowego tatusia

— Cukierkowy tatuś? — Głos Tooth łamał się od emocji. — Ktoś kto karmi Jacka CUKREM?

— Eee… — Jack z opóźnieniem zdał sobie sprawę, że prawdopodobnie nie powinien był wspominać o tym, co się dzieje, mimo że uważał, że to dobra wiadomość.

— O jakim rodzaju cukru tutaj mówimy? — kontynuowała Tooth, mrużąc oczy na wszystkich w pomieszczeniu, a jej skrzydła drżały ze złości. — Czekolada? Lizaki? Słony karmel? Czy wiecie, co karmel robi z zębami!?

— Tooth, Tooth — zanucił North, próbując ją uspokoić. — To nie na tym polega bycie “cukrowym tatusiem” — powiedział w uspokajający sposób.
Tooth patrzyła na niego przez długą chwilę, a jej skrzydła na chwilę znieruchomiały, po czym otworzyły się.

— North — powiedziała niebezpiecznym tonem. — Czy karmiłeś Jacka swoimi cukrowymi laskami?

Oczy Sandy’ego rozszerzyły się w cichym “o cholera”, a Bunny odchrząknął.

— Um. Tak. Myślę, że czas się stąd wydostać, kolego — powiedział Strażnik Nadziei, po czym zmienił słowa w czyn, otwierając zajęczą norę szybko znikając.

— Dobry plan — zgodził się Jack, wylatując przez okno.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

2024 rok
Opublikowałam 102 rozdziałów
Opublikowałam 15 miniaturek
Rozpoczęłam 14 opowiadań
Zakończyłam 9 opowiadań
Rozpoczęłam 4 nowe serie
Zakończyłam 2 serie

Szukam bety! Zainteresowanych proszę o kontakt.
Powrót do góry Go down
 
[RotG][T][Z] Krótkie fanfiki z fandomu Strażników Marzeń [AB/JF] (31/31)
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» [RotG][T][Z] Tylko pocałunek [K.AB/JF](5/5)
» [RotG][T][M] Rozwiń swoje skrzydła [E.AB/JF]
» [RotG][T][M] Zaproszenie [PB/JF]
» [RotG][T][M] Wiśniowe pocałunki [K.AB/JF]
» [RotG][T][M] Należna przysługa [PB/JF]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Anime & Manga/Komiks & Serial/Film animowany :: Yaoi/Slash :: +12-
Skocz do: