~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [Sherlock BBC][D] Talerzyk [MH/GL]

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Tony.
Team Heroes
Team Heroes
Tony.


Female Wiek : 27
Skąd : Poznań
Liczba postów : 395
Rejestracja : 19/04/2016

[Sherlock BBC][D] Talerzyk [MH/GL] Empty
PisanieTemat: [Sherlock BBC][D] Talerzyk [MH/GL]   [Sherlock BBC][D] Talerzyk [MH/GL] EmptyCzw 29 Gru 2016, 13:43

Fandom: Sherlock BBC
Autor: Tony. aka DallasEve
Beta: Olgie.
Paring: Mycroft Holmes / Greg Lestrade
Gatunek: obyczaj?
Ostrzeżenia: -
NA: Olgie: Napisz mi krótki Mystrade   Ja: To podaj mi słowo    Olgie: Talerzyk  No i oto jest Wink Dla Olgie.


Talerzyk



- Nie wiem, co masz na myśli.

Lestrade obserwował, jak Mycroft - ze spokojem godnym lepszej sprawy - zamieszał herbatę i odłożył łyżeczkę na talerzyk. Napój był zdecydowanie za gorący, toteż Holmes uniósł fliżankę do ust i zamarł, dopiero wtedy pozwalając sobie na spojrzenie na Inspektora.

- Co mogę mieć na myśli, kiedy mówię, że chcę psa, bo ty siedzisz w pracy całe dnie, a ja potrzebuję kontaktu z czymś, co oddycha? Mycroft, mam na myśli dokładnie to, co powiedziałem.

Polityk westchnął i odłożył filiżankę z powrotem na talerzyk. Oparł łokcie na stole i splótł dłonie przed sobą. Dla Lestrade’a było to fascynujące - obserwowanie, jak Mycroft analizuje sytuację w swojej głowie, próbując znaleźć najlepsze wyjście. Greg niemal był w stanie domyślić się, co dzieje się w myślach jego ukochanego - jak zastanawia się, w jaki sposób powiedzieć “żadnego psa” tak, żeby nie urazić Lestrade’a i jego dumy, pokazać mu, że to nie znaczy, że nie ma w ich związku żadnych praw i jaką rekompensatę za to zaproponować.

- Myślę, że przy naszym stylu życia pies byłby elementem wysoce niepożądanym. Jednakże jeśli sądzisz, że poświęcam ci za mało uwagi i dlatego potrzebujesz psa… Może powinniśmy pojechać dokądś, tylko we dwójkę, na weekend?

- Ale zostawiasz laptopa w domu.

- Gregory… - cierpiętnicza mina ukochanego mówiła Inspektorowi wszystko, jednak najwyraźniej Holmes przypomniał sobie o psie, bo westchnął głęboko. - Dobrze, żadnego laptopa.

Tak, Lestrade po tych wszystkich latach całkiem nieźle rozumiał, co dzieje się w głowie Mycrofta. Argumenty za i przeciw, próby zachowania dyplomatycznego tonu odpowiedzi, rekompensata...

I właśnie na to ostatnie Greg liczył od samego początku.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Sometimes you gotta run before you can walk

Vi stands for Victory, didn't you know?
[Sherlock BBC][D] Talerzyk [MH/GL] Vignet12
Powrót do góry Go down
Konto Nieaktywne
Stenograf
Stenograf



Female Liczba postów : 348
Rejestracja : 03/01/2016

[Sherlock BBC][D] Talerzyk [MH/GL] Empty
PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][D] Talerzyk [MH/GL]   [Sherlock BBC][D] Talerzyk [MH/GL] EmptyNie 15 Sty 2017, 02:09

Tak, doszłyśmy do wniosku, że Greg Lestrade nie jest pi...erdołą.

Cytat :
jak zastanawia się, w jaki sposób powiedzieć “żadnego psa” tak, żeby nie urazić Lestrade’a i jego dumy, pokazać mu, że to nie znaczy, że nie ma w ich związku żadnych praw
- tym fragmentem mnie zabiłaś. Być może błędnie, ale odbieram to jako przekonanie Mycrofta o jego dominującej pozycji w tym związku. No cóż, nawet starszy Holmes może się mylić.

Bo skończyło się dokładnie tak, jak Greg to sb zaplanował, więc teraz trzeba natrzaskać takich wspaniałych, pomysłowych tekstów jak ten, by pokazać to całemu fandomowi, że oprócz całej swej dobroci i serdeczności Gregory potrafi być cwany i sarkastyczny.

Więcej mi tego pisz. Ja też się postaram, co byś sama nie była w tej krucjacie.

Pozdrawiam i życzę weny.
Powrót do góry Go down
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 33
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

[Sherlock BBC][D] Talerzyk [MH/GL] Empty
PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][D] Talerzyk [MH/GL]   [Sherlock BBC][D] Talerzyk [MH/GL] EmptyPią 17 Kwi 2020, 00:10

[Sherlock BBC][D] Talerzyk [MH/GL] XQUpUqW

KLEP sponsorowany promptem ZBIERZ JE WSZYSTKIE!

I znów, uroczość nad uroczości. Ale, nie spodziewałam się po Lestradzie takiego przejawu Ślizgona. Niemniej to by nawet miało sensy w kontekście naszej teorii o przejmowaniu cech domowych od partnerów przy dłuższym przebywaniu z nimi.
I gdyby nie chodziło tylko o wynegocjowaną rekompensatę, podpowiedziałabym Gregowi, żeby jednak prosił o kota. Oceniam, że miałby zdecydowanie większe szanse. Zawłaszcza jakby po prostu jednego przyniósł do domu, Mycroft mógłby się zorientować dopiero po ilości traconego mleka czy coś w tym stylu, czasem też bywał ignorantem, inaczej niż Sherlock, ale bywał Smile

Weny!
W.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


[Sherlock BBC][D] Talerzyk [MH/GL] Giphy
Powrót do góry Go down
Salomanka
Team Villains
Team Villains
Salomanka


Female Wiek : 32
Skąd : Kołobrzeg
Liczba postów : 746
Rejestracja : 17/01/2015

[Sherlock BBC][D] Talerzyk [MH/GL] Empty
PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][D] Talerzyk [MH/GL]   [Sherlock BBC][D] Talerzyk [MH/GL] EmptyNie 10 Sty 2021, 17:00

O jakie to doooobre xD

Lubię to, po prostu. Nawet jeśli nie wciąga mnie perspektywa Mycrofta w jakichkolwiek romantycznych relacjach z kimkolwiek, a z Gregiem w szczególności, to i tak zachwycam się tym drabble jak głupia xD Iście po ślizgońsku załatwiona sprawa - zacząć od nieosiągalnego pułapu i zejść do kompromisu, będącego prawdziwym celem - tak to się załatwia, drodzy państwo. To samo robię mojemu dziecku, żeby zjadło zupę Laughing Tu stawka była inna, ale metoda ta sama :p Ciekawe, czy Mycroft kiedyś się zorientuje, jak Greg z nim pogrywa... xD
Powtarzam - to było dobre. Świetnie napisane, genailnie wymyślone, i wspaniale robi swoją robotę - mnie zachwyciło. Więcej takich maleństw poproszę.
S.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Sherlock BBC][D] Talerzyk [MH/GL] Empty
PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][D] Talerzyk [MH/GL]   [Sherlock BBC][D] Talerzyk [MH/GL] Empty

Powrót do góry Go down
 
[Sherlock BBC][D] Talerzyk [MH/GL]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [Sherlock BBC][mM] Nieproporcjonalny [SH/JW]
» [Sherlock BBC][D] Na skraju [SH/JM]
» [Sherlock BBC] [M] Kompetencja
» [Sherlock BBC][mM] Koncert
» [Sherlock BBC][mM] Nastroje [SH/JW]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Serial & Film & Adaptacje :: Slash :: +12-
Skocz do: