~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [Sherlock BBC][D] Na skraju [SH/JM]

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Tony.
Team Heroes
Team Heroes
Tony.


Female Wiek : 27
Skąd : Poznań
Liczba postów : 395
Rejestracja : 19/04/2016

[Sherlock BBC][D] Na skraju [SH/JM] Empty
PisanieTemat: [Sherlock BBC][D] Na skraju [SH/JM]   [Sherlock BBC][D] Na skraju [SH/JM] EmptyCzw 12 Sty 2017, 06:11

Fandom: Sherlock BBC
Autor: Tony. aka DallasEve
Beta: -
Paring: Sherlock Holmes x Jim Moriarty
Gatunek: ?
Ostrzeżenia: raczej brak
N/A: 200 słów bez tytułu. Napisane pod wpływem tego arta, specjalnie dla Olgie., w ramach uzasadnienia, dlaczego moim zdaniem ten art MA w sobie coś romantycznego i mi się podoba. Tak, wiem, głupia jestem. xD

Na skraju

Jim słyszał w uszach szum przepływającej krwi, czuł szybkie, mocne uderzenia pulsu i aż jęknął w ekstazie, kiedy nacisk zimnego metalu na jego skroni zwiększył się jeszcze bardziej.

Adrenalina pulsowała tuż pod skórą, wysyłając wzdłuż jego kręgosłupa dreszcze. O, tak. Wyścig z czasem, refleksem, z własną psychiką. Pociągnąć za spust czy nie? To wszystko może zakończyć się tu i teraz, nagle i gwałtownie, ale słodko-gorzka potrzeba przeciągnięcia tej chwili w nieskończoność doprowadzała go na skraj szaleństwa. Ile to już? Godzina, dwie? Zacisnął rękę na pistolecie jeszcze mocniej, a w jego wnętrzu szalały dwie zupełnie inne, ale równoważne potrzeby.

Nagły szczęk zabrzmiał w cichym pokoju, wybuchając w uszach Jima niczym wystrzał. Na jego usta wypłynął pełen zadowolenia uśmiech, a podniecenie stało się nieznośnie wyraźne. Spojrzał na siedzącego obok siebie Sherlocka. Zaciśnięte oczy, przyspieszony oddech, rumieńce… Tak, dziś to jego detektyw przegrał tę rozgrywkę.

Jim obrócił się powoli i sięgnął wolną ręką do szczęki swojego kochanka, a potem wpił się w jego usta władczo, stanowczo, biorąc go całego w posiadanie. Kąsał, ssał, zaspokajał potrzebę, którą wyzwoliła w nich ta… specyficzna gra wstępna. Nie zauważyli, kiedy dwa pistolety zostały rzucone w kąt.

Zawsze naładowany był tylko jeden z nich.

Nikt nie wiedział, który.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Sometimes you gotta run before you can walk

Vi stands for Victory, didn't you know?
[Sherlock BBC][D] Na skraju [SH/JM] Vignet12
Powrót do góry Go down
Konto Nieaktywne
Stenograf
Stenograf



Female Liczba postów : 348
Rejestracja : 03/01/2016

[Sherlock BBC][D] Na skraju [SH/JM] Empty
PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][D] Na skraju [SH/JM]   [Sherlock BBC][D] Na skraju [SH/JM] EmptyCzw 12 Sty 2017, 13:16

Stworzyłam potwora. Jak mogłaś? SHERIARTY? To już sobie shipuj Adlock, na litość boską! (Moffat by się ucieszył)

Wybacz, ale nie ma w tym nic romantycznego. Sherlock się Jima boi a jedyne co może mu zrobić Jim, to krzywda. Ciężka i poważna.

Art oczywiście ładny, ale w nim też nie ma nic romantycznego.

Nie lubię Sheriarty. W jakiejkolwiek wersji, czy to opartej na seksie czy na obsesji, nie. Nie, to nie ma sensu, bo Jim jest szalony i nie potrafi kochać i chce zniszczyć Sherlocka, tylko dlatego, że mu się nudzi. Jest wstrętnym psychopatą i niech się trzyma z dala od Sherlocka.

Tekst jest świetny, jak zwykle, ale nie romantyczny. Raczej straszny. Pasowałby na akcję O&O.

Podoba mi się, bo jest dobry jako tekst, ale nie podoba mi się jego treść.

Pozdrawiam i życzę weny.
Powrót do góry Go down
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 33
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

[Sherlock BBC][D] Na skraju [SH/JM] Empty
PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][D] Na skraju [SH/JM]   [Sherlock BBC][D] Na skraju [SH/JM] EmptyCzw 12 Sty 2017, 15:32

Zajebiste :d Oczywiście, że Sheriarty ma sens. Nie bez powodu dali scenę ze Sheriarty w serialu, oprócz wszystkich Johnlockowych podpuszczaczy. To ma sens i to w wielu różnych wariantach, bo to wręcz kopalnia angstu. Sherlock lubi umysłowe zawody z Moriartym, lubi to, że ten rzuca mu wyzwania i fakt, że wyzwania te zagrażają jego bliskim jeszcze bardziej go rozwala i miesza mu w głowie. Z jednej strony tak bardzo chce grać, z drugiej... gdyby Moriarty odważył się skrzywdzić panią Hudson... No ale, co kto lubi. A sam pomysł z taką grą wstępną jest niepokojąco ciekawy, Tony Very Happy I pasuje mi do nich.
W.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


[Sherlock BBC][D] Na skraju [SH/JM] Giphy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Sherlock BBC][D] Na skraju [SH/JM] Empty
PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][D] Na skraju [SH/JM]   [Sherlock BBC][D] Na skraju [SH/JM] Empty

Powrót do góry Go down
 
[Sherlock BBC][D] Na skraju [SH/JM]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [Sherlock BBC][M] Zajmę się Nim [MH/GL]
» [Sherlock BBC][D] Ciemność [SH/JW]
» [Sherlock BBC][T][mM] Dlaczego?
» [Sherlock BBC][mM] Nauka
» [Sherlock BBC] [mM] Rutyna [JW/SH]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Serial & Film & Adaptacje :: Slash :: +12-
Skocz do: