~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [Sherlock BBC][T][D] Seria drabble [1/3] [MH/JW][SH/JW]

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Wężowisko.
Jr Mod
Wężowisko.


Female Skąd : Międzypiekle
Liczba postów : 63
Rejestracja : 18/11/2018

[Sherlock BBC][T][D] Seria drabble [1/3] [MH/JW][SH/JW] Empty
PisanieTemat: [Sherlock BBC][T][D] Seria drabble [1/3] [MH/JW][SH/JW]   [Sherlock BBC][T][D] Seria drabble [1/3] [MH/JW][SH/JW] EmptyPon 24 Gru 2018, 02:47

Fandom: Sherlock  BBC
Oryginalny tytuł i link do tekstu: Drabble Collection (1)
Autor:  Leni
Tłumacz: Wężowisko w składzie: Fantasmagoria, Myst, Wirwanna, Izzie, Jeanne, Rasp, Saraknya, Fia., Lobo
Beta: Fantasmagoria. & Wirka.
Zgoda: Czekamy
Pairing: Zależy od drabble - pierwsze jest Mycroft/John, drugie o samym Johnie, a trzecie - Johnlock
Gatunek: Zależy od drabble
Ostrzeżenia: Jeśli będą jakieś potrzebne, będą przed konkretnym drabble
N/T: To było 4 lata temu, większe tło historyczne można przeczytać w naszej kolekcji snarry, jak kogoś to ciekawi. Ogólnie, seria zawiera 150 drabble i chyba wszystkie mamy przetłumaczone (może kilku nam brakuje z jakichś dziwnych fandomów - jeszcze to sprawdzimy). Postanowiliśmy podzielić je jednakże na sekcje fandomowe, żeby ułatwić wam czytanie - żebyście nie musieli grzebać we wszystkich 150, żeby wyłowić coś dla siebie. Ogólnie, seria, jak to serie mają w zwyczaju, jest nieróżnorodnie dobra, ale ogólnie w naszych oczach wypada lepiej niż Kolekcja - sami to oceńcie. Jeśli ktoś chce pomóc nam z czymkolwiek w związku z tym (beta, dotłumaczenie tego, czego jeszcze nie mamy) - zapraszamy!

Lista wszystkich fandomów biorących udział (wraz z linkami, jeśli coś jest pokolorowane i pogrubione):

+ Aladdin (Disney)
+ Beauty and the Beast (Disney)
+ Black Jewels Series
+ Blood Ties (books)
+ Blood+
+ Big Bang Theory
+ Bones
+ Bridgerton Series
+ Buffy the Vampire Slayer
+ Dexter
+ Firefly
+ Frozen
+ FullMetal Alchemist
+ Glee!
+ Gone With The Wind
+ Harry Potter
+ Highlander
+ Labyrinth
+ MCU
+ Mercy Thompson
+ Much Ado About Nothing
+  Once Upon A Time
+ Phineas & Ferb
+ Pirates of the Caribbean
+ Repo! The Genetic Opera
+ Sherlock (BBC)
+ Supernatural
+ The A-Team
+ The Addams Family
+ The Little Mermaid
+ The Pretender
+ Tudors
+ Ugly Betty
+ Veronica Mars
+ X-Men (movies)


Ostatnio zmieniony przez Wężowisko. dnia Pon 24 Gru 2018, 13:13, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
Wężowisko.
Jr Mod
Wężowisko.


Female Skąd : Międzypiekle
Liczba postów : 63
Rejestracja : 18/11/2018

[Sherlock BBC][T][D] Seria drabble [1/3] [MH/JW][SH/JW] Empty
PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][T][D] Seria drabble [1/3] [MH/JW][SH/JW]   [Sherlock BBC][T][D] Seria drabble [1/3] [MH/JW][SH/JW] EmptyPon 24 Gru 2018, 02:48

1. Sherlock (BBC) — John/Mycroft

Umawianie się z Mycroftem oznaczało, iż u przestępców z pozycji "irytujący koleś" błyskawicznie awansował na zaszczytne miejsce "celu numer jeden".

— Wolałbym, żeby ludzie nadal myśleli, że sypiam z twoim bratem — wymamrotał John, kiedy tylko pozbył się knebla z ust.

Szpieg mruknął coś wymijająco, uwalniając z więzów jego ręce.

— Oczywiście teraz wszyscy myślą, że byłem jakimś zwierzątkiem Sherlocka, dopóki ty...

— Bzdura — przerwał mu drugi mężczyzna lekceważącym tonem.

— Wiem!

— Sherlock zabił siedem złotych rybek, zanim nasza matka ostatecznie się poddała — kontynuował starszy Holmes. — O ciebie dbał zdecydowanie bardziej.

Usłyszawszy to, John stwierdził, że jednak pozwoli Sherlockowi zatrzymać najnowsze hasło zabezpieczające komputer Mycrofta.

Powrót do góry Go down
Tony.
Team Heroes
Team Heroes
Tony.


Female Wiek : 27
Skąd : Poznań
Liczba postów : 395
Rejestracja : 19/04/2016

[Sherlock BBC][T][D] Seria drabble [1/3] [MH/JW][SH/JW] Empty
PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][T][D] Seria drabble [1/3] [MH/JW][SH/JW]   [Sherlock BBC][T][D] Seria drabble [1/3] [MH/JW][SH/JW] EmptyWto 24 Sie 2021, 23:43

XDD Dobra no, cóż. Tak jak mnie odrzuca od Sherlocka i Johna, tak za Mycroftem nie przepadam, więc kij tam, niech sobie ma tego zdradzieckiego węża na własnej piersi jeśli tak mu się podoba.

Omijałam te wężowiskowe tematy, bo są dla mnie trochę bardzo mylące i nie do końca rozumiem, co się w tych seriach dzieje, ale hej - fajny tekścik Very Happy Mały, prosty, przyjemny. I bardzo, bardzo podoba mi się to, że Mycroft nie zaprzecza dla zasady - Nie, John, nie jestes zwierzątkiem, nie martw się... Nie. Mycroft analizuje fakty i uznaje, że Sherlock o zwierzątka nie doba, więc to dlatego, a nie z innych powodów (jak to, że John jest człowiekiem, ma dwie nogi, rozum i nie-przeciwstawne kciuki) John nie był zwierzątkiem Sherlocka. xD Uśmiałam się Very Happy

Pozdrawiam, i niech Wen zawsze Ci (Wam? Razz) sprzyja!
Tony.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Sometimes you gotta run before you can walk

Vi stands for Victory, didn't you know?
[Sherlock BBC][T][D] Seria drabble [1/3] [MH/JW][SH/JW] Vignet12
Powrót do góry Go down
Fia.
Team Villains
Team Villains
Fia.


Female Wiek : 33
Skąd : Poznań
Liczba postów : 410
Rejestracja : 23/12/2014

[Sherlock BBC][T][D] Seria drabble [1/3] [MH/JW][SH/JW] Empty
PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][T][D] Seria drabble [1/3] [MH/JW][SH/JW]   [Sherlock BBC][T][D] Seria drabble [1/3] [MH/JW][SH/JW] EmptySro 25 Sie 2021, 17:31

Ej, ej, nie wrzuca się tego dalej? Wężowisko się opierdala xD

No, a co do drabble. Tak, oparskałam komputer. Serio. To naprawdę jest dobra dawka humoru, podszyta kinkiem. Już sama Tony napisała - John t zdradziecka szuja, więc nie nadaje się dla Sherlocka, ale Mycroft niech go sobie bierze, proszę bardzo.

John jako zwierzątko przechodnie - w ogóle to jest jakiś dziwny zamysł i nie wiem, czy mi do końca pasuje - ale sama rozmowa jest rozbrajająca i Mycroft, który analizuje suche fakty i po prostu wyciąga z nich wnioski…

Weny, niech Wężowisko powstanie z martwych i doda, co tam jeszcze ma!
Fia.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

[Sherlock BBC][T][D] Seria drabble [1/3] [MH/JW][SH/JW] 185163a92861cff084f0f519850b7927a8896c81_hq

Powrót do góry Go down
Salomanka
Team Villains
Team Villains
Salomanka


Female Wiek : 32
Skąd : Kołobrzeg
Liczba postów : 746
Rejestracja : 17/01/2015

[Sherlock BBC][T][D] Seria drabble [1/3] [MH/JW][SH/JW] Empty
PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][T][D] Seria drabble [1/3] [MH/JW][SH/JW]   [Sherlock BBC][T][D] Seria drabble [1/3] [MH/JW][SH/JW] EmptyWto 06 Gru 2022, 10:30

Wężowisko napisał:
Wolałbym, żeby ludzie nadal myśleli, że sypiam z twoim bratem

To chyba jedno z rzadziej konstruowanych zdań w historii komunikacji, nie? xD

Obejrzałam sobie kiedyś - pewnie już ze trzy lata temu - Sherlocka, tylko po to, by lepiej rozumieć teksty na forum, poszerzyć horyzonty i poznać nowe, fajne rzeczy xD Ale do teraz nie wiem, jak można łączyć Johna i Mycrafta. UGH! Dla mnie ten gość już zawsze, czego by nie zrobił, pozostanie doktorem Lazarusem, i myślenie o nim w kontekście seksualnym mnie po prostu boli. A dopisywanie mu Johna to już w ogóle jakaś zbrodnia. Jeśli jednak pominę mój dyskomfort związany z pairingiem, to tak, owszem, chichoczę sobie nad kanonicznym zachowaniem Mycrafta, jeśli chodzi o prowadzenie dialogów i rozwiązywanie problemów. Mógłby zignorować śmieszne obawy Johna, ale on, posługując się zdrową w jego mniemaniu logiką, udowadnia mu, jak absurdalne są jego obawy. Tym, że logika nieczęsto bywa odpowiedzią na wątpliwości Johna, nie warto się widocznie przejmować xD

Wężowisko.! Domagamy się wstawienia wszystkich zaległych drabble, uzupełnienia serii i *zadowolenia* czytelników. No ejże!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Sherlock BBC][T][D] Seria drabble [1/3] [MH/JW][SH/JW] Empty
PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][T][D] Seria drabble [1/3] [MH/JW][SH/JW]   [Sherlock BBC][T][D] Seria drabble [1/3] [MH/JW][SH/JW] Empty

Powrót do góry Go down
 
[Sherlock BBC][T][D] Seria drabble [1/3] [MH/JW][SH/JW]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [HP][T][D] Seria drabble [1/5]
» [MT][T][D] Seria drabble [1/5] [MT/JH]
» [BtVS][T][D] Seria drabble [2/16]
» [BrzydUla] [D] [NZ] BrzyDrabble - seria drabble [13/100]
» [OUAT][T][D] Seria drabble [2/58] [Belle/Rumplestiltskin]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Serial & Film & Adaptacje :: Slash :: +12-
Skocz do: