~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [HP][D] Cztery Pory Roku: Zima [HP/DM]

Go down 
+3
Nemuri
Juszaawi
Alexandrine
7 posters
AutorWiadomość
Alexandrine
Team Villains
Team Villains
Alexandrine


Female Wiek : 31
Skąd : Ostrów Wielkopolski
Liczba postów : 225
Rejestracja : 21/12/2014

[HP][D] Cztery Pory Roku: Zima [HP/DM] Empty
PisanieTemat: [HP][D] Cztery Pory Roku: Zima [HP/DM]   [HP][D] Cztery Pory Roku: Zima [HP/DM] EmptyCzw 12 Lut 2015, 14:36

Fandom: Harry Potter
Autor: Alexandrine
Beta: zajrzała Saraknya
Pairing: Harry Potter/Draco Malfoy
Gatunek: Angst
Ostrzeżenia: Niekanoniczne postaci
N/A: Część czwarta serii. Ostatnia


Zima

Minął rok odkąd Severus dostarczył eliksir dla ciebie. Wiesz, bałem się ci go podać. Miałem rację.

Pokłóciłem się z Wesleyówną. Krzyczała, że to wszystko moja wina. Uderzyłem ją. Oddała. Szkoda, że Longbottom ją powstrzymał. Może trzymałbyś mnie już w ramionach.

Lupin twierdzi, że powinienem zdecydować co zrobić z twoim majątkiem. Jednak nie potrafię. Nie chcę go. Co powiesz na przekazanie go osieroconym dzieciom?

Zima jest wyjątkowo mroźna, a biały puch pokrył nasz martwy ogród. Dziś po raz ostatni przyniosę czerwone róże na twój pomnik.

Już niedługo powiem: „Dzień dobry Harry”, a ty z uśmiechem odpowiesz: „Witaj w domu Draco”.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Już niedługo powiem: „Dzień dobry Harry”, a ty z uśmiechem odpowiesz: „Witaj w domu Draco”.
Powrót do góry Go down
Juszaawi
Skryba
Skryba



Female Wiek : 27
Skąd : łódzkie
Liczba postów : 7
Rejestracja : 25/02/2015

[HP][D] Cztery Pory Roku: Zima [HP/DM] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Cztery Pory Roku: Zima [HP/DM]   [HP][D] Cztery Pory Roku: Zima [HP/DM] EmptyPią 27 Lut 2015, 21:47

Zima jest najgorszą z pór. Zimno, szybko robi się ciemno. Ludzie popadają w depresje. Draco postanawia dołączyć do Harry'ego i to mi się podoba tu. Nie jest kanoniczny, przez co lepiej go rozumiem. Miłość jest silnym, czasami niszczycielskim uczuciem, które niesie cierpienie. Sama chyba tak bym postąpiła.
Powrót do góry Go down
Nemuri
Stenograf
Stenograf
Nemuri


Liczba postów : 146
Rejestracja : 15/01/2015

[HP][D] Cztery Pory Roku: Zima [HP/DM] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Cztery Pory Roku: Zima [HP/DM]   [HP][D] Cztery Pory Roku: Zima [HP/DM] EmptyPon 09 Mar 2015, 19:44

Hmm… zastanawiającym jest czy Draco podał mu ten eliksir, czy nie?
Która Wesleyówna? Jeśli Ginewra to ja nie narzekam, czasem jej się wręcz należało, albo tak podejść, potrząsnąć nią i powiedzieć by się ogarnęła.
Przekazanie majątku jest dobrym pomysłem, znając gryfońskie serce Pottera byłby w niebo wzięty.
Końcówka smutna, martwy ogród, tak samo martwy tak Draco za życia. Może śmierć będzie dla niego lepszym rozwiązaniem. Ogólnie ciekawy pomysł ukazać życie podzielone na pory roku i w jakiś pokręcony sposób nawiązujący do nich. Całość jest smutna, ale także piękna. Ukazuje siłę uczucia, które pozostało w Draconie po śmierci Pottera.
Powrót do góry Go down
Tony.
Team Heroes
Team Heroes
Tony.


Female Wiek : 27
Skąd : Poznań
Liczba postów : 395
Rejestracja : 19/04/2016

[HP][D] Cztery Pory Roku: Zima [HP/DM] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Cztery Pory Roku: Zima [HP/DM]   [HP][D] Cztery Pory Roku: Zima [HP/DM] EmptyPią 02 Lip 2021, 23:26

"Nie musisz się wstydzić tego, co teraz czujesz. Przeciwnie... to, że odczuwasz taki ból, jest twoją największą siłą. " - JKR
"Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych, a przede wszystkim tych, którzy żyją bez miłości. " - JKR
"Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony. " - JKR

"Szukamy miłości, wydaje nam się, że ją znaleźliśmy, a później znów spadamy w dół. I to z wysoka. Lepiej czasem spaść, niż nigdy się nie unieść? Robisz ze swojego życia Drogę krzyżową. " - Lolita Pille, Hell
"Chcę biec, lecieć, bić skrzydłami tak mocno, aby nie słyszeć niczego poza łomotem własnego serca. " - Laurie Halse Anderson, Motylki

Pozdrawiam, i niech Wen zawsze Ci sprzyja!
Tony.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Sometimes you gotta run before you can walk

Vi stands for Victory, didn't you know?
[HP][D] Cztery Pory Roku: Zima [HP/DM] Vignet12
Powrót do góry Go down
Disharmony
Team Heroes
Team Heroes
Disharmony


Female Wiek : 27
Skąd : Bydgoszcz
Liczba postów : 609
Rejestracja : 20/01/2015

[HP][D] Cztery Pory Roku: Zima [HP/DM] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Cztery Pory Roku: Zima [HP/DM]   [HP][D] Cztery Pory Roku: Zima [HP/DM] EmptyWto 24 Sie 2021, 23:37

No i tak jak podejrzewałam, niestety końcówka jest smutna, a zarazem tak dobra. Jest to najlepsza część. naprawdę, Alex tutaj pozamiatałaś i nie chcę jakoś szczególnie się rozwodzić, ale w samej końcówce przeszedł mnie dreszcz i miałam takie: Kurcze przecież ja znam ten fragment! Wtedy przypomniałam sobie, że masz ją w podpisie i nawet się nie spodziewałam, że to był fragment z Twojego drabbla. szczerze mówiąc myślałam, że to pochodzi z jakiegoś długiego pięknego tekstu, tak że super. Naprawdę, całkiem to przykre, ale zarazem ludzkie, że jednak mu się nie udało. To jak sławni ludzie, którzy mimo ogromnych fortun, dopadnięci przez choroby, przegrywają walkę z rakiem ze śmiercią. Odchodzą młodzi, starzy, śmierć czeka wszystkich. Powiem Ci szczerze, że to jest to, czego sama szukam w tekstach i po ostatniej dużej ilości ficków nie do końca w moim guście, bardzo miło było mi przeczytać tę serię Jeszcze raz dzięki

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Zamierzam rozpalić ogień w twoich zimnych oczach ~

[HP][D] Cztery Pory Roku: Zima [HP/DM] B5pMaSR

[HP][D] Cztery Pory Roku: Zima [HP/DM] Tumblr_o9jwcyvean1tg9m4fo1_500


~ Wielbię cię ~

Powrót do góry Go down
http://www.topkoty.pl
Fia.
Team Villains
Team Villains
Fia.


Female Wiek : 33
Skąd : Poznań
Liczba postów : 410
Rejestracja : 23/12/2014

[HP][D] Cztery Pory Roku: Zima [HP/DM] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Cztery Pory Roku: Zima [HP/DM]   [HP][D] Cztery Pory Roku: Zima [HP/DM] EmptySro 25 Sie 2021, 17:36

Dotarłam do końca serii, cieszę się że tu jestem.

Snape przygotował eliksir i Harry go dostał. I zmarł. Tyle zrozumiałam. Draco podjął decyzję, żeby ten eliksir wykorzystać. I Ginny ma mu to za złe. Ginny, która jest z Longbottomem. Tyle się doczytałam. Ale to, co dzieje się tu dalej dzieje - Daco chce się zabić? Nie zgadzam się! I nadal nie wiem, co stało się z Potterem, jesteś złym człowiekiem!

Weny,
Fia.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

[HP][D] Cztery Pory Roku: Zima [HP/DM] 185163a92861cff084f0f519850b7927a8896c81_hq

Powrót do góry Go down
Aldis
Skryba
Skryba



Liczba postów : 2
Rejestracja : 21/10/2021

[HP][D] Cztery Pory Roku: Zima [HP/DM] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Cztery Pory Roku: Zima [HP/DM]   [HP][D] Cztery Pory Roku: Zima [HP/DM] EmptyCzw 21 Paź 2021, 21:31

Hej, jestem tu nowa, jeszcze nic nie rozumiem i to pierwsze opowiadanie jakie przeczytałam.
Szkoda że takie krótkie te rozdziały. Też do końca nie rozumiem o co chodzi fabularnie. Ale odczucie jest faktycznie przygnębiające po lekturze Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[HP][D] Cztery Pory Roku: Zima [HP/DM] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Cztery Pory Roku: Zima [HP/DM]   [HP][D] Cztery Pory Roku: Zima [HP/DM] Empty

Powrót do góry Go down
 
[HP][D] Cztery Pory Roku: Zima [HP/DM]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [HP][mM] Cztery pory roku (HP/SS)
» [HP][D] Cztery Pory Roku: Wiosna [HP/DM]
» [HP][D] Cztery Pory Roku: Lato [HP/DM]
» [HP][D] Cztery Pory Roku: Jesień [HP/DM]
» [Doctor Who][D] Cztery

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Literatura & Ekranizacja :: Harry Potter :: Slash :: +12-
Skocz do: