~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [MCU][D] Niezauważalnie [ToSt]

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Tony.
Team Heroes
Team Heroes
Tony.


Female Wiek : 27
Skąd : Poznań
Liczba postów : 395
Rejestracja : 19/04/2016

[MCU][D] Niezauważalnie [ToSt] Empty
PisanieTemat: [MCU][D] Niezauważalnie [ToSt]   [MCU][D] Niezauważalnie [ToSt] EmptyCzw 05 Sty 2017, 16:31

Fandom Marvel
Autor Tony. aka DallasEve
Beta/bety: -
Pairing: Tost [Tony Stark/Stephen Strange]  
Gatunek: Fluff/obyczaj?
N/A: Sto słów bez tytułu ;P Dla Olgie.


Niezauważalnie



Strange pojawił się w życiu Tony’ego nagle - z całą tą swoją magią, bezczelnością i pewnością, że może naprawić strzaskaną psychikę Starka. Tak długo zagadywał, prowokował i obserwował, że kiedy przystąpił do ataku, milioner nie miał szans.

Czarownik zdecydowanie był mistrzem w wyciąganiu wniosków. Zauważał drobne rzeczy - bezgraniczną miłość do pizzy, potrzebę bycia komplementowanym, chęć zajęcia czymś rąk. A potem to wykorzystywał, przynosząc Starkowi jedzenie czy przedmioty do naprawy i nieustannie mu powtarzając, że jest niesamowity. Zastawiał sieć, wił wokół Tony’ego kokon… i czekał.

A kiedy Stark zorientował się, co się działo - już od dawna nie był w stanie powiedzieć “nie”.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Sometimes you gotta run before you can walk

Vi stands for Victory, didn't you know?
[MCU][D] Niezauważalnie [ToSt] Vignet12
Powrót do góry Go down
Konto Nieaktywne
Stenograf
Stenograf



Female Liczba postów : 348
Rejestracja : 03/01/2016

[MCU][D] Niezauważalnie [ToSt] Empty
PisanieTemat: Re: [MCU][D] Niezauważalnie [ToSt]   [MCU][D] Niezauważalnie [ToSt] EmptyNie 15 Sty 2017, 01:36

Och, nie wiem czemu przyszedł mi do głowy w tej chwili mój własny drabbel (Magia dnia codziennego). Myślę, że są trochę podobne, za względu na tą...zwykłość.

Tekst nie opisuje nic nadzwyczajnego, po prostu mocno zawoalowany opis zbliżenia dwóch osób, które miało zapewne miejsce na przestrzeni lat, a jednak wywołuje ciepło i uśmiech i ma w sobie tą sentymentalno - mrzonkową nutkę, której tak lubię ulegać. Małe, puchate coś.

I dziękuję za dedykację.

Pozdrawiam i życzę weny.
Powrót do góry Go down
M.
Team Villains
Team Villains
M.


Female Wiek : 28
Skąd : Poznań/Zielona Góra
Liczba postów : 241
Rejestracja : 18/08/2015

[MCU][D] Niezauważalnie [ToSt] Empty
PisanieTemat: Re: [MCU][D] Niezauważalnie [ToSt]   [MCU][D] Niezauważalnie [ToSt] EmptyPią 03 Kwi 2020, 22:33

[MCU][D] Niezauważalnie [ToSt] FKNd5OM
2.piękne/cudowne/niesamowite/wciągające/mikrofalówka

Ten parring i twoje Tosty są totalnie wciągające. A ten tekst jest niesamowity. Mimo, że taki krótki przedstawia piękny proces poznawania, oczarowywania (xD) i zakochiwania. Idealna taktyka, przemyślany plan i wszystko działa. Tony nawet nie zauważył kiedy było już za późno i nie było odwrotu.

[MCU][D] Niezauważalnie [ToSt] Giphy
Pizza to ważny element każdego dobrego związku. Zrozumienie, że są rzeczy ważne i ważniejsze… jak pizza. Ja poznaję dobrą pizze po tym, że jak podgrzeję ją w mikrofalówce to nadal jest smaczna. Very Happy

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

[MCU][D] Niezauważalnie [ToSt] FAf9hm8
Powrót do góry Go down
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 33
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

[MCU][D] Niezauważalnie [ToSt] Empty
PisanieTemat: Re: [MCU][D] Niezauważalnie [ToSt]   [MCU][D] Niezauważalnie [ToSt] EmptyPią 17 Kwi 2020, 00:14

[MCU][D] Niezauważalnie [ToSt] XQUpUqW

KLEP sponsorowany promptem ZBIERZ JE WSZYSTKIE!


Patrz... ktoś ukradł im PIZZĘ!

[MCU][D] Niezauważalnie [ToSt] C6b5d5330cf2edd9e48cb355aee2a8f8


Sorki, mam migrene, ataki mizofonii od wczoraj się nasilają, a obiecałam sobie, że naprawdę dziś ostatecznie przeczytam WSZYSTKIE Twoje teksty i coś skomentuje. Więc i tutaj kilka słów. Bardzo zgrabny drabblel, taki w punkt a temat, dodatkowo wydaje mi się, że Stephen mógłby właśnie tak logicznie sobie wszystko zaplanować. Trochę jak Pepper Smile I jedynie tak sobie myślę, że ej, jemu też ktoś musi czasem zrobić kawę, to nie tak, że byłby w stanie całkiem schować swoje ego w kieszeni...
I, skoro to kolejny tekst o pizzy, to serio, mam dość tej pizzowej propagandy, oficjalnie, otwieram linię frontu ZAPIEKANKOWEGO. Zapieksy są super. Siedź and Watch me...

Weny!
Zapieksus Wirkosus

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


[MCU][D] Niezauważalnie [ToSt] Giphy
Powrót do góry Go down
Salomanka
Team Villains
Team Villains
Salomanka


Female Wiek : 32
Skąd : Kołobrzeg
Liczba postów : 746
Rejestracja : 17/01/2015

[MCU][D] Niezauważalnie [ToSt] Empty
PisanieTemat: Re: [MCU][D] Niezauważalnie [ToSt]   [MCU][D] Niezauważalnie [ToSt] EmptyPon 11 Sty 2021, 14:28

Nie oglądałam jeszcze filmu z doktorem, ale nie uważam, by było to niezbędne przy okazji tego tekstu; może zmienie zdanię, jak nadrobię filmowe zaległości Wink
Lubię Starka i z filmów, i - póki co - z ff, i ciekawie było przeczytać o nim coś takiego. Strange tak cholernie bardzo kojarzy mi się tutaj z Sherlockiem (szokujące, nie? Laughing ) i to pasuje, tak podejrzeć czyjeś upodobania, nawyki i słabości, i wykorzystać je na swoją korzyść. Stark nie miał szans, przywiązał się nie wiadomo nawet kiedy. Ale ile było w tym szczerości ze strony doktora? Ile byłby w stanie zrobić, żeby osiągnąć cel? Czy wykorzystał tylko te drobiazgi, których zapewnianie nie sprawiało mu problemu, czy np. nienawidząc pizzy i tak by ją dostarczał? O, takie tam. Obejrzę film, może się dowiem z kim dokładnie mam do czynienia xD
Bardzo dobrze napisany tekst, podobał się, dziękuję ^^
S.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[MCU][D] Niezauważalnie [ToSt] Empty
PisanieTemat: Re: [MCU][D] Niezauważalnie [ToSt]   [MCU][D] Niezauważalnie [ToSt] Empty

Powrót do góry Go down
 
[MCU][D] Niezauważalnie [ToSt]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [MCU][D] Mój [ToSt]
» [MCU][T][mM] Arcyzazdrość [ToSt]
» [MCU][T][D] Blizny [ToSt]
» [MCU][D] To nie jest pizza [ToSt]
» [MCU][T][mM] Pocałunek prawdziwej miłości [ToSt]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Serial & Film & Adaptacje :: Slash :: +12-
Skocz do: