~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [MCU][T][D] Blizny [ToSt]

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Tony.
Team Heroes
Team Heroes
Tony.


Female Wiek : 27
Skąd : Poznań
Liczba postów : 395
Rejestracja : 19/04/2016

[MCU][T][D] Blizny [ToSt] Empty
PisanieTemat: [MCU][T][D] Blizny [ToSt]   [MCU][T][D] Blizny [ToSt] EmptyNie 29 Sty 2017, 20:13

Fandom/Fandomy: Marvel Cinematic Universe
Oryginalny tytuł i link do tekstu: Scars
Autor/autorzy: Riizunqo (Siveyn)
Tłumacz/tłumacze: Tony. aka DallasEve
Beta/bety: -
Zgoda: Zapytanie wisi i czeka na odpowiedź
Paring: Tony Stark x Stephen Strange
Gatunek: Fluff/Comfort
Ostrzeżenia: brak


Blizny


- Czy to boli? - zapytał Stephen, drżącymi palcami dotykając blizn wokół reaktora łukowego.

Tony chciał powiedzieć, że nie - jak robił zawsze, kiedy ludzie zadawali mu to pytanie - jednak zmienił zdanie.

- Tylko czasem. Z resztą, wiesz, jak to jest.

Doktor, oczywiście, wiedział. Nosił równie głębokie blizny.

- Pocałować, żeby było lepiej? - zapytał, a milioner wywrócił oczami.

- Nie mam pięciu lat.

- Ale czy chcesz, żebym pocałował? Żeby mniej bolało?

-... Tak - odparł Tony z wahaniem, niechętnie.

Czarownik uśmiechnął się i pochylił nad nim. Musnął ustami pokrytą szramami skórę Starka i podniósł się, patrząc mu w oczy.

- Lepiej?

- Taa - zaśmiał się. - Głupek. - W ramach rewanżu Tony chwycił dłonie Stephena i pocałował każdy palec po kolei. - Lepiej?

Strange uśmiechnął się ciepło.

- Zawsze.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Sometimes you gotta run before you can walk

Vi stands for Victory, didn't you know?
[MCU][T][D] Blizny [ToSt] Vignet12
Powrót do góry Go down
Konto Nieaktywne
Stenograf
Stenograf



Female Liczba postów : 348
Rejestracja : 03/01/2016

[MCU][T][D] Blizny [ToSt] Empty
PisanieTemat: Re: [MCU][T][D] Blizny [ToSt]   [MCU][T][D] Blizny [ToSt] EmptyNie 05 Lut 2017, 21:37

No ładne. Wcześniej pisałam, że wolę Twoje teksty autorskie, bo mają więcej polotu, ale ten tekst jest fajny. Ckliwo - fajny, fluffowo - fajny, ale najważniejsze, że fajny. Przyjemny.

Zajrzałam w oryginał. Ekspertem nie jestem, ale wydaje się być zgodnie przełożone.

Jeśli chodzi o treść, to te blizny wydają się być w ich przypadku nie tylko cielesne. I może coś w tym Twoim ToŚcie jest, że dwaj tak poranieni ludzie mogą sobie pomóc i być razem szczęśliwi (jeszcze nie mówię, że jestem przekonana, ale wiesz, III prawo dynamiki Newtona, jedyne które znam...).

Pozdrawiam i życzę weny.
Powrót do góry Go down
M.
Team Villains
Team Villains
M.


Female Wiek : 28
Skąd : Poznań/Zielona Góra
Liczba postów : 241
Rejestracja : 18/08/2015

[MCU][T][D] Blizny [ToSt] Empty
PisanieTemat: Re: [MCU][T][D] Blizny [ToSt]   [MCU][T][D] Blizny [ToSt] EmptyPią 03 Kwi 2020, 22:35

[MCU][T][D] Blizny [ToSt] FKNd5OM
6.patos/angst/multikulturowość/kanapa/wrzątek

Tost to naprawdę dobra kanapka. Lubie fluff w twoim wykonaniu, nawet jeżeli to tłumaczenie. Jest dobrym pocieszeniem po angstach Wirki. Jest lekko i miło, nie ma patosu i przesadnych emocji, co pasuje do ich relacji. Są uroczy i słodcy.

[MCU][T][D] Blizny [ToSt] Giphy

Chyba polubię ten parring, więc potrzebuję więcej tekstów od Cb.

Podziwiam tłumaczenie drabbli, duża sztuka żeby oddać sens tekstu i jeszcze zmieścić się w tych 100 słowach.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

[MCU][T][D] Blizny [ToSt] FAf9hm8
Powrót do góry Go down
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 33
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

[MCU][T][D] Blizny [ToSt] Empty
PisanieTemat: Re: [MCU][T][D] Blizny [ToSt]   [MCU][T][D] Blizny [ToSt] EmptyPią 17 Kwi 2020, 00:15

[MCU][T][D] Blizny [ToSt] XQUpUqW

KLEP sponsorowany promptem ZBIERZ JE WSZYSTKIE!


Kiedy to czytam, nie wiem czemu mam z tyłu głowy Sherlocka mówiącego, że to nie prawda i ze całowanie nie ma właściwości znieczulających oraz Johna, który cierpliwie mu tłumaczy, że owszem, ma, i dlaczego xd Napisałaś czasem coś takiego, czy już mam głowobólowe urojenia?

Te tłumaczenia to był chyba efekt szukania jakichkolwiek tostów i cierpienia, że jest ich tak mało, co nie?
A może już się pojawiło coś dobrego i długiego i może chciałabyś coś potłumaczyć? Poczytałabym coś długiego, husrtcomfortovego z nimi. DŁUUGIEEEGOOO. Ale nie podpuszczam, wcale :*

WEENYYY
TostoVirus

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


[MCU][T][D] Blizny [ToSt] Giphy
Powrót do góry Go down
Salomanka
Team Villains
Team Villains
Salomanka


Female Wiek : 32
Skąd : Kołobrzeg
Liczba postów : 746
Rejestracja : 17/01/2015

[MCU][T][D] Blizny [ToSt] Empty
PisanieTemat: Re: [MCU][T][D] Blizny [ToSt]   [MCU][T][D] Blizny [ToSt] EmptyWto 12 Sty 2021, 13:57

Fluff, na dodatek taki, do którego można wrzucić dowolne postaci, bo prawie wszystko pasuje. Można oczywiście odczytać głębię tych blizn i urok tych pocałunków kojących ból, ale to samo da się wpisać i w inne postaci. A jednak nawet takie zwykłe, puchato przyjemne teksty są potrzebne, na osłodę, dla tej króciutkiej chwili fluffiastej radości, jaką dają, nie wymagając niczego więcej od czytelnika, jak tylko uśmiechu. Miłe, dobre, urocze. I tyle xD
S.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[MCU][T][D] Blizny [ToSt] Empty
PisanieTemat: Re: [MCU][T][D] Blizny [ToSt]   [MCU][T][D] Blizny [ToSt] Empty

Powrót do góry Go down
 
[MCU][T][D] Blizny [ToSt]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [MCU][D] Mój [ToSt]
» [MCU][D] Niezauważalnie [ToSt]
» [MCU][T][mM] Arcyzazdrość [ToSt]
» [MCU][D] To nie jest pizza [ToSt]
» [MCU][T][mM] Pocałunek prawdziwej miłości [ToSt]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Serial & Film & Adaptacje :: Slash :: +12-
Skocz do: