~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [HP/OuaT][mM][T] Soczysta miłosć

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
M.
Team Villains
Team Villains
M.


Female Wiek : 28
Skąd : Poznań/Zielona Góra
Liczba postów : 241
Rejestracja : 18/08/2015

[HP/OuaT][mM][T] Soczysta miłosć Empty
PisanieTemat: [HP/OuaT][mM][T] Soczysta miłosć   [HP/OuaT][mM][T] Soczysta miłosć EmptyPią 09 Lip 2021, 00:53

Fandom/Fandomy: Harry Potter/Once upon a Time
Oryginalny tytuł i link do tekstu: Juicy Love
Autor/autorzy:  IHAVENOIDEAWHATEVER
Tłumacz/tłumacze: M.
Beta/bety: brak, co widać
Zgoda: oczekuję
Parring:
Spoiler:

Gatunek: Humor
Ostrzeżenia: brak
N/T*: Ten test jest troszeczkę głupiutki i nie do końca ma sensy.



Soczysta miłość



Regina tęsknie wpatrywała się w obraz na jej biurku. Skóra jej ukochanej była rumiana i gładka, lśniła w porannym słońcu, które wpadało przez okno tego dnia, gdy wykonała to zdjęcie. Zostało zrobione dawno temu, a jej skarb… cóż, już nigdy więcej jej nie widziała. Regina była załamana, w jej oczach zbierały się łzy, gdy nagle ogarnęła ją wściekłość. To wszystko JEGO wina. Wszystko.

***

Draco Malfoy snuł się po znajomych szkolnych korytarza, a jego myśli wypełniały obrazy jego jedynej prawdziwej miłości. Jej gładka, jedwabista cera, zieleń która przykuwała wzrok, najpiękniejsza jaką kiedykolwiek widział. Miękkie krzywizny jej ciała…

―‌ TY!

Draco obrócił się zaskoczony i instynktownie wyciągnął różdżkę.

―‌ To ty mi ją odebrałeś! - krzyknęła Regina. Eleganckim ruchem dłoni posłała promień jasnego światła który rzucił Draco na ścianę.

Ból przeszył jego ciało, ale wspomnienie jego ukochanej dało mu siłę by się podnieść.

―‌ PROTEGO! - wrzasnął, odbijają kolejne zaklęcie szalonej kobiety. Jej magia różniła się od jego, nie wymagała użycia różdżki. Młody czarodziej otarł krew, która spłynęła mu z kącika ust. - Poczekaj aż mój ojciec się o tym dowie!

―‌ Czy zdajesz sobie sprawę co ZROBIŁEŚ? - wciąż krzyczała i posyłała zaklęcia w jego stronę -  Honey, była jedyną rzeczą, którą naprawdę kochałam!

―‌ Ta twoja mała abominacja zabrała Smith od mnie! - odpowiedział wściekły. Rzucił w nią kilkoma ciężkimi zaklęciami, wszystkie z nich odbiła.

―‌ Abominacja?! Ty nędzny robaku! Jak śmiesz!

Siła klątw jaką posłała w stronę czarodzieja była tak potężna, że poderwała jej aksamitną pelerynę w powietrze. Nikt nie miał prawa nazywać jej wybranki abominacją. Zwłaszcza ON. Chłopak uderzył o posadzkę, a ona z satysfakcją obserwowała jak skomle próbując dosięgnąć różdżki.

Draco patrzył z przerażeniem jak silny podmuch magii niweczy wszelką nadzieję na pokonanie wiedźmy. Zawył z bólu, gdy cztery kamienne węże uniosły go w górę i przyparły do zimnej, wilgotnej ściany.

―‌ Ty głupi, mały sukin...

Draco splunął królowej w twarz. Regina wzdrygnęła się zaskoczona. Jak ten bachor śmie pluć na królową! Chłopak znów wykrzywił się z bólu, a jej uśmiech powiększał się z każdą sekundą jego cierpienia. Przeciągnęła dłonią po jego klatce piersiowej, gotowa zanurzyć się w nią i sięgnąć po jego serce, gdy…

Kłucie w jego piersi zniknęło, w przeciwieństwie do łez, które spływały mu po twarzy. Skierował zamglony wzrok na to, co przykuło uwagę wiedźmy. Z jego ust wyrwało się westchnienie.

―‌ Smith, kochanie…

Na progu otwartych drzwi spoczywała jego ukochana i ta wywłoka Honey. Zapanowała kompletna cisza.

―‌ Kochana, tak bardzo za tobą tęskniłam! - słychać było ulgę w głosie Reginy, gdy pobiegła by pochwycić ukochaną. Szepnęła coś do niej, a na jej twarzy malowała się czysta rozkosz, kiedy wypchnęła Smith za drzwi.

―‌ NIE! - Draco patrzył jak jego skarb bezwładnie upadła na trawę.

Regina pstryknęła palcami oswobadzając go z więzów.

―‌ Mam nadzieję, że już więcej się nie spotkamy - syknęła, trzymając zwycięsko swoje jabłko. Machnęła ręką i zniknęła w wirze fioletowego dymu.

Czarodziej wybiegł na podwórze, utykając przy każdym kroku. Trzymał posiniaczoną Smith w zakrwawionych dłoniach i pocałował delikatnie, ale nic nie powiedziała. Zupełnie nic.

***
Draco wpatrywał się tęsknie w zamknięte drzwi. Wiedział, co się za nimi kryje. Ciemny, pusty pokój, z jednym oknem w które Smith wpatrywała się od tamtego dnia. Nie padło ani jedno słowo.

Już nigdy nic nie było takie same.





____________________________________________________________________________________________
NA: Honeycrisp to odmiana jabłek które hodowała Regina, natomiast Granny Smith jest jabłkiem które jadał Draco.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

[HP/OuaT][mM][T] Soczysta miłosć FAf9hm8
Powrót do góry Go down
JokerFox.
Team Villains
Team Villains
JokerFox.


Female Wiek : 29
Skąd : Poznań
Liczba postów : 846
Rejestracja : 21/12/2014

[HP/OuaT][mM][T] Soczysta miłosć Empty
PisanieTemat: Re: [HP/OuaT][mM][T] Soczysta miłosć   [HP/OuaT][mM][T] Soczysta miłosć EmptySob 10 Lip 2021, 15:28

Oł maj... Ja wiem, ostrzegałaś, ale i tak... oł maj.
Absurdalność tego tekstu jest tak wielka, że naprawdę trudno brać go w jakikolwiek sposób na poważnie - to ewidentnie jest crack. Parodia.
Nie powiem - jak już wyszłam z szoku, zaczęłam się (histerycznie) śmiać. Nie pozostało mi nic więcej za bardzo. Nie jestem w stanie nawet wyobrazić sobie tej sceny - tak absurdalna jest. Ktoś postanowił zagrać na drapple dodając do tego wszystkiego jeszcze Reginę - ideollo. Wszystko, co jest z Reginą staje się od razu 2x lepsze.
Bardzo ładne tłumaczenie, nie przyczepiam się do jego jakości, jest okej.

Weny!
JokerFox.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

What good comes of something
When I'm just the ghost of nothing, nothing?
I'm just the man on the balcony
Singing "nobody will ever remember me"
(...)
A
composer but never composed
Singing "I only want what I can't have"
I only want what I can't have.


~*~*~

[HP/OuaT][mM][T] Soczysta miłosć TnTYADJ
Powrót do góry Go down
https://imaginarium.forumpolish.com
Salomanka
Team Villains
Team Villains
Salomanka


Female Wiek : 32
Skąd : Kołobrzeg
Liczba postów : 746
Rejestracja : 17/01/2015

[HP/OuaT][mM][T] Soczysta miłosć Empty
PisanieTemat: Re: [HP/OuaT][mM][T] Soczysta miłosć   [HP/OuaT][mM][T] Soczysta miłosć EmptyCzw 29 Lip 2021, 19:22

Tak się przejęłam tym tekstem tuż po publikacji, że zupełnie zapomniałam, że trzeba to jeszcze skomentować. Byłam pewna, że zrobiłam to od razu, przepraszam, że czekałaś.

Nie wiedziałam, że wspomnienie drapple wciąż jest tak żywe; kiedyś to było COŚ, ale teraz, po tylu latach? Wow. To taka trochę szara strefa internetów, zakazane pairingi level hard – uwielbiaj sobie do woli, ale nie mów o tym głośno, bo, litości, ile można. A ja właśnie cieszę się, że takie rzeczy dalej wypływają. No dobra, nie wiem, kiedy to cudo powstało, ale tłumaczenie jest świeże, i tak potraktuję ten tekst, bo dla mnie jest czymś niemal zupełnie nowym, wspomnieniem dawnych wydarzeń, o których myślałam, że przeminęły bezpowrotnie.

Nie znam za dobrze OUAT, ale wszystko jest tu dla mnie w miarę zrozumiałe. Skupię się jednak na postaci Draco – kanon aż piszczy, nie? Tekst o ojcu wygrywa, ilekroć gdzieś się pojawia, od razu poprawia mi humor, i nawet jeśli ten ff to crack czy parodia, to ta perełka wciąż lśni pełnym blaskiem pośród całego zawartego tu niewymuszonego humoru. Zrobienie z jabłka głównej bohaterki i obiektu marzeń wygrywa, wypada bardzo naturalnie i wiarygodnie. Pairing idealny, godny Malfoy'a.

No serio, mała rzecz, a cieszy. Cudo. Dziękuję <3
Powrót do góry Go down
Fia.
Team Villains
Team Villains
Fia.


Female Wiek : 33
Skąd : Poznań
Liczba postów : 410
Rejestracja : 23/12/2014

[HP/OuaT][mM][T] Soczysta miłosć Empty
PisanieTemat: Re: [HP/OuaT][mM][T] Soczysta miłosć   [HP/OuaT][mM][T] Soczysta miłosć EmptyPon 12 Gru 2022, 03:36

Absuuuurd, jabłuszkowy absurd! Granny Smith i Honeycrisp (bo chyba nie Honegold?) i historia ich tragicznej miłości powodują, że trzęsę się z tłumionego śmiechu... Odbiór nieco psuło mi to, że już to kiedyś czytałam i miałam w głowie, że to tylko jabłuszka, więc zniknął element zaskoczenia, ale nadal było to tak kwikogenne...

Bardzo chciałabym zobaczyć Reginę w świecie HP. To mogłoby być bardzo ciekawe doświadczenie dla niej, a dla nas szalenie interesująca i zdecydowanie niebezpieczna podróż. W zasadzie gdyby Bellatrix nie była aż tak szalona, to możnaby je ze sobą poznać... No i Draco jak zwykle zasłania się ojcem - bardzo kanonicznie, choć coraz mniej pamiętam, jaki jest kanoniczny Malfoy, bo w fickach jest po prostu ciekawszy.

Tłumaczenie jest dobre, nie widzę w nim błędów i niezręczności, więc gratuluję i idę śmiać się dalej w poduszkę!
\
Niech Wen Ci sprzyja,
Fia.~

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

[HP/OuaT][mM][T] Soczysta miłosć 185163a92861cff084f0f519850b7927a8896c81_hq

Powrót do góry Go down
Sponsored content





[HP/OuaT][mM][T] Soczysta miłosć Empty
PisanieTemat: Re: [HP/OuaT][mM][T] Soczysta miłosć   [HP/OuaT][mM][T] Soczysta miłosć Empty

Powrót do góry Go down
 
[HP/OuaT][mM][T] Soczysta miłosć
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [OuaT][T][mM] Życzenie
» [OuAT][mM] Inna [ES/RM]
» [HP][mM]Miłośc to największy dar [SS/NT]
» [OUaT][M] Happy ending [ES/RM]
» [OUAT][T][D] Seria drabble [2/58] [Belle/Rumplestiltskin]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: +12-
Skocz do: