~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [Hellsing][D] Chaos [AH/OC]

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Disharmony
Team Heroes
Team Heroes
Disharmony


Female Wiek : 27
Skąd : Bydgoszcz
Liczba postów : 609
Rejestracja : 20/01/2015

[Hellsing][D] Chaos [AH/OC] Empty
PisanieTemat: [Hellsing][D] Chaos [AH/OC]   [Hellsing][D] Chaos [AH/OC] EmptyCzw 12 Sie 2021, 16:52

Uniwersum: Hellsing
Tytuł: Chaos
Autor: Disharmony
Beta: brak
parring: random/Alucard
Gatunek: Very Happy
Ostrzeżenia: brak
NA: Na potrzeby akcji H&V II, prompt obrazkowy:  

[Hellsing][D] Chaos [AH/OC] YHmfjF

Alucard kochał chaos.

Był tym, co dawało mu powód do… życia? No właśnie.

Był wampirem. Mordercą. Kochankiem i katem. Ale jednego nie pozwalał o sobie powiedzieć - nie był szaleńcem.

Każdy jego ruch, każda najmniejsza zbrodnia czy największy mord - to wszystko było tylko kolejnym punktem planu, elementem układanki, która prowadziła go właśnie w to miejsce. Do tej chwili.

Rozejrzał się wokół; wciągnął głęboko powietrze, zamykając oczy. Stał otoczony bezimiennym tłumem, a świat rozpadał się na jego oczach. Czuł słodką woń krwi, obietnicę śmierci. Pochylił głowę, wyciągając broń i mierząc do jedynej żywej istoty.

Jego zbawienie. Jego rozgrzeszenie.

Młody pasterz stał tam, patrząc na niego szeroko otwartymi oczami. Ale nie wyczuwał w nim strachu.

Zrobił krok.

Nic.

Kolejny.

Rozbił swoją postać na setki nietoperzy, tylko po to, by na nowo zmaterializować się przed jasnowłosym młodzieńcem.

Nic.

Wyciągnął przyodziane w rękawiczki dłonie i złapał go mocno za brodę, drugą dłonią odgarniając splamione krwią włosy za jego ucho.

Nie czuł obrzydzenia. Nienawiści.

Spojrzał mu w oczy i zobaczył w nich tylko ciekawość.

Pozwolił sobie na moment utonąć w niebieskiej toni, nim jego kły zawisły cal nad smukłą szyją.

- Jesteś dziewicą? - zapytał chrapliwie, przebijając jego skórę.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Zamierzam rozpalić ogień w twoich zimnych oczach ~

[Hellsing][D] Chaos [AH/OC] B5pMaSR

[Hellsing][D] Chaos [AH/OC] Tumblr_o9jwcyvean1tg9m4fo1_500


~ Wielbię cię ~



Ostatnio zmieniony przez Disharmony dnia Czw 12 Sie 2021, 16:57, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
http://www.topkoty.pl
Tony.
Team Heroes
Team Heroes
Tony.


Female Wiek : 27
Skąd : Poznań
Liczba postów : 395
Rejestracja : 19/04/2016

[Hellsing][D] Chaos [AH/OC] Empty
PisanieTemat: Re: [Hellsing][D] Chaos [AH/OC]   [Hellsing][D] Chaos [AH/OC] EmptyCzw 12 Sie 2021, 16:53

Hejo!

Przeczytałam sobie jakiś zarys fabuły tego anime, ażeby nie pisać komentarza zupełnie w ciemno, ale chyba na niewiele mi się to zdało Very Happy Więc podejdę tak, jakby był to... cóż, po prostu wampir ^^.

Tekścik jest krótki i dość przyjemny. Mam wrażenie, że składa się z dwóch części, a przynajmniej dla mnie się tak układa: jest przedstawienie może nie tyle postaci, co jej motywów, i część druga - spotkanie z, wygląda na to, dziewicą. Wszyscy wiemy, jak wampiry kochają dziewice. Tak samo, jak jednorożce. Ha, właśnie znalazłam coś, co wampiry i jednorożce mają wspólnego xD Anyway, część pierwsza jest bardzo przyjemnie mroczna. Morduję, oszukuję, popełniam jakieś cuda, ale hej - nie jestem szalony, odszczekaj to! Częsty motyw, tu bardzo fajnie ubrany w słowa, podoba mi się.

No i jest druga część, i tu zastanawiam się: kim jest ten młodzieniec, skoro nie boi się wampira, który ewidentnie robi przed nim popisówkę? W sensie, serio, poproszę o jakiś zarys na pw czy coś, bo mnie to ciekawi xD

Pozdrawiam, i niech Wen zawsze Ci sprzyja!
Tony.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Sometimes you gotta run before you can walk

Vi stands for Victory, didn't you know?
[Hellsing][D] Chaos [AH/OC] Vignet12


Ostatnio zmieniony przez Tony. dnia Nie 15 Sie 2021, 21:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
 
[Hellsing][D] Chaos [AH/OC]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [Hellsing][D]One
» [Hellsing][D]Pokój marzeń
» [Hellsing][T][M] Mogę ją zabić? Błagam!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Anime & Manga/Komiks & Serial/Film animowany :: Yaoi/Slash :: +12-
Skocz do: