IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[Hellsing][D]One

Go down 
AutorWiadomość
Fia.
Moderator
Moderator

Female Wiek : 27
Liczba postów : 276

PisanieTemat: [Hellsing][D]One   Pon Lip 25 2016, 01:06

Fandom/Fandomy: Hellsing Ultimate (anime)
Autor/autorzy: Fia.
Beta/bety: Fanny
Pairing: brak
Gatunek: obyczaj
Ostrzeżenia: -

One

W ciągu swojego istnienia widziały niejedno. Udało im się przeżyć wojnę, zniszczenie Trzeciej Rzeszy i wiele innych bitew.

Niejednokrotnie zbroczone krwią tak ludzi, jak i wampirów, były nieodłącznym przyjacielem swojego właściciela. Chroniły go, zapewniały poczucie bezpieczeństwa i towarzyszyły we wszystkich walkach. Stanowiły jeden z najważniejszych atrybutów, zawsze znajdowały się na pierwszej linii frontu. Przyjmowały na siebie kurz wzbijany przez tysiące żołnierskich butów maszerujących równym krokiem poprzez pole bitwy. Odbijały każdą zbrodnię, jakiej świadkiem - lub sprawcą - był ich właściciel.

Aż do dziś…

Należące do Alucarda, właśnie dokonały swojego żywota, zostając rzucone w kąt.

Połamane okulary już nie zobaczą zwycięstwa swojego mistrza.

Powrót do góry Go down
Lilka
Skryba
Skryba

Female Wiek : 51
Liczba postów : 100

PisanieTemat: Re: [Hellsing][D]One   Pon Lip 25 2016, 15:34

No musiałabym się wdrożyć w Van Helsinga, by tak od początku porządnie skomciać, więc zrobię to nieporządnie. Początkowo myślałam, ze chodzi tu o jakieś dobre duchy towarzyszące Abrahmowi. Duchy, czy po prostu zbiór moralnej ektoplazmy, które chroniły go od ataków różnych mrocznych istot. Wspomnienia bitew wprowadzały w nastrój. I co? Zostaje człowiek zaskoczony okularami. To nie jest rekwizyt za którym można jakoś szczególnie płakać. No chyba, że:
a) Mistrz zwyciężył, a potem umarł
b) Mistrz zwyciężył, ale mógł zostać ugryziony - wampir, czy wilkołak - ma dobry wzrok jak nigdy
c) inna koncepcja - stracił wzrok

W sumie nawet mi się ich żal zrobiło. Takie samotne, połamane okulary. Empatia bywa wykańczająca.

Weny!
Lilka

Wracam po długiej przerwie od komciania
Proszę o wyrozumiałość!!!
Powrót do góry Go down
Wirka.
Admin
Admin

Female Wiek : 27
Liczba postów : 893

PisanieTemat: Re: [Hellsing][D]One   Pon Lip 25 2016, 22:23

Ej ale dlaczego? czy te okulary miały coś w wspólnego z tym jak mi mówiłyście, że się wkurzył i uwolnił te duchy? czy to nie on wgl? Czy nie? A jeśli nie, to czemu zostały odrzucone?
Ej no nie robi się tak. Ja mam to ochotę poznać choć nie chcę. Czemu mi to robisz.

Napisz coś dłuższego, jakąś alternatywę, która da mi wiedzę na temat fandomu bez konieczności poznawania wersji kanonicznej, ładnie proszę. Bo ja nieeee przebrnę przez oryginał no, a postać jest fajna, chce ją.

Sama perspektywa przedmiotu - wiesz, że to lubię, doceniam, oby więcej Smile
Wenuj się!
W.

Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: [Hellsing][D]One   

Powrót do góry Go down

[Hellsing][D]One
Powrót do góry 
Strona 1 z 1