~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [Sherlock BBC][mM] Grudzień (nie) taki zły [MH/GL]

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Konto Nieaktywne
Stenograf
Stenograf



Female Liczba postów : 348
Rejestracja : 03/01/2016

[Sherlock BBC][mM] Grudzień (nie) taki zły [MH/GL] Empty
PisanieTemat: [Sherlock BBC][mM] Grudzień (nie) taki zły [MH/GL]   [Sherlock BBC][mM] Grudzień (nie) taki zły [MH/GL] EmptyCzw 01 Gru 2016, 20:48

Ten tekst nie jest już dostępny na tym forum.


Ostatnio zmieniony przez Olgie. dnia Pią 11 Maj 2018, 13:09, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
Tony.
Team Heroes
Team Heroes
Tony.


Female Wiek : 27
Skąd : Poznań
Liczba postów : 395
Rejestracja : 19/04/2016

[Sherlock BBC][mM] Grudzień (nie) taki zły [MH/GL] Empty
PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][mM] Grudzień (nie) taki zły [MH/GL]   [Sherlock BBC][mM] Grudzień (nie) taki zły [MH/GL] EmptyCzw 01 Gru 2016, 23:13

Minęło trochę ponad dwadzieścia trzy godziny grudnia, święta zbliżają się wielkimi krokami, świat próbuje się mnie pozbyć... ROZUMIEM MYCROFTA.

Mam w ogóle wrażenie, że listopad stał się już naszym wewnętrznym "kanonem"... Wszystko, co złe - listopad, nikt nie ma siły, nikogo nie spotyka nic pozytywnego. Więc, teoretycznie, rozumiem też Lestrade'a, że mu ulżyło, kiedy w końcu listopad się skończył i przestał zarażać beznadziejnością. No i cieszy się ze świąt w sumie... może wtedy grudzień nie jest aż taki zły? Kiedy człowiek lubi święta?

No i coś, w czym się absolutnie zakochałam:

Olgie. napisał:
— Odpuść mu, był listopad.

DOKŁADNIE bo generalnie co w listopadzie, powinno zostać w listopadzie na zawsze i nie wystawiać łapek ani na dzień poza listopad. Tak, jak trupy i złość za nie ;D

Pozdrawiam i niech Wen zawsze Ci sprzyja!
Tony.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Sometimes you gotta run before you can walk

Vi stands for Victory, didn't you know?
[Sherlock BBC][mM] Grudzień (nie) taki zły [MH/GL] Vignet12
Powrót do góry Go down
JokerFox.
Team Villains
Team Villains
JokerFox.


Female Wiek : 29
Skąd : Poznań
Liczba postów : 846
Rejestracja : 21/12/2014

[Sherlock BBC][mM] Grudzień (nie) taki zły [MH/GL] Empty
PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][mM] Grudzień (nie) taki zły [MH/GL]   [Sherlock BBC][mM] Grudzień (nie) taki zły [MH/GL] EmptyWto 27 Gru 2016, 04:43

Solidaryzuję się tutaj z Mycroftem tak bardzo! Grudzień jest gorszy od listopada, przynajmniej dla mnie. Koszmar, w listopadzie jest źle, ale w grudniu jeszcze gorzej, nie tylko przez święta, ale jakoś tak w ogóle najwięcej rzeczy w moim życiu popsuło się właśnie w grudniu, przynajmniej jak sięgam pamięcią do ostatnich trzech lat, to tylko Sylwester był miły, a tak kurde...
Generalnie, może to długość, może to wypranie mi mózgu Mystradem, ale twój Grudzień podoba mi się jakoś bardziej niż Tonowy Listopad, mimo że też czytałam kilka twoich o wiele lepszych tekstów niż ten. Jednak ta doza solidarności i to, że równowaga w przyrodzie jest zachowana, bo skoro Lestradowi jest lepiej, a Mycroftowi gorzej to totalnie jest równowaga w przyrodzie, zen czy coś. Ale, ważne, żeby się wspierać. Sfluffowałaś mi mózg, no, co więcej powiedzieć.
Co do trupa - czyżby trup Wirki? Very Happy W końcu umarnęło jej się w listopadzie, to miałoby sens, że Sherlock chciałby sprawdzić, jak to się stanęło Very Happy
Wybuch Mycrofta na temat sosu jest boski. W sumie, miewam takie dni, że wybucham w bardzo podobnym stylu, na przykład widząc, jak F porządkuje szafki z papierami zamiast ogarnąć syf w postaci wieżyczek z kubków na stole... no ale nieważne, generalnie jest to wystarczająco prawdziwe.
Podsumowując - podoba mi się, i mimo świąt spędzanych z Tobą, pragnę by grudzień minął.~

Pozdrawiam,

Fantasmagoria.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

What good comes of something
When I'm just the ghost of nothing, nothing?
I'm just the man on the balcony
Singing "nobody will ever remember me"
(...)
A
composer but never composed
Singing "I only want what I can't have"
I only want what I can't have.


~*~*~

[Sherlock BBC][mM] Grudzień (nie) taki zły [MH/GL] TnTYADJ
Powrót do góry Go down
https://imaginarium.forumpolish.com
Sponsored content





[Sherlock BBC][mM] Grudzień (nie) taki zły [MH/GL] Empty
PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][mM] Grudzień (nie) taki zły [MH/GL]   [Sherlock BBC][mM] Grudzień (nie) taki zły [MH/GL] Empty

Powrót do góry Go down
 
[Sherlock BBC][mM] Grudzień (nie) taki zły [MH/GL]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [Sherlock BBC][mM] Nieproporcjonalny [SH/JW]
» [Sherlock BBC] [mM] Rutyna [JW/SH]
» [Sherlock BBC][D] Chomik [MH/GL]
» [Sherlock BBC][M] W ciemności [MH/GL]
» [Sherlock BBC][mM] Powód

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Inne :: Usunięte-
Skocz do: