~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [MCU][T][mM] Za jego uszami [T'Challa/ER]

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Lampira7
Pisarz
Pisarz
Lampira7


Female Liczba postów : 1229
Rejestracja : 16/01/2015

[MCU][T][mM] Za jego uszami [T'Challa/ER] Empty
PisanieTemat: [MCU][T][mM] Za jego uszami [T'Challa/ER]   [MCU][T][mM] Za jego uszami [T'Challa/ER] EmptyPon 19 Mar 2018, 15:47

Tytuł: Za jego uszami
Oryginalny tytuł: Behind His Ears
Autor: everpanther
Fandom: MCU – Czarna Pantera
Pairing: T’Challa/Everett Ross
Zgoda na tłumaczenie: Jest
Tłumaczenie: Lampira7
Beta:  PersianWitch
Link: http://archiveofourown.org/works/13654320

Pantera T’Challa część 2

Za jego uszami

Everett naprawdę żałował, że sprawy nie potoczyły się inaczej. Sytuacja, w jakiej się znajdował, nie była idealna dla nikogo zaangażowanego, zwłaszcza dla niego samego i prawdopodobnie nawet dla T’Challi, kiedy wszystko zostało ostatecznie powiedziane i zrobione.

— Wasza wysokość, doceniam ten gest, ale naprawdę nie sądzę…

Podjął próbę protestu, zanim przerwało mu głęboki warknięcie wydobywające się z gardła króla Wakandy. Po tym, Everett nic więcej nie powiedział i zamiast tego, pogodził się z losem z urwanym wydechem oraz syknięciem bólu.

Ostry, ciepły język T’Challi przesuwał się po jego twarzy i skórze głowy z obrzydliwym odgłosem towarzyszącemu każdemu liźnięciu. To było bolesne, ale do zniesienia. Ciężar łap króla i kończyn na jego brzuchu stanowiły prawdziwy problem. T’Challa trzymał agenta niemal w uścisku, uwięzionego między silnymi kończynami zakończonymi pazurami, które były gotowe, w razie konieczności, jeszcze bardziej go przygnieść. Od czasu do czasu lekkie ukłucie pazura wbijającego się w jego skórę wystarczyło, by Everett zwiotczał w uścisku króla, będąc całkowicie pod kontrolą T’Challi.

Obaj byli niewolnikami drapieżnych instynktów kota i kiedy Everett położył się będąc w uścisku pantery, usłyszał dobiegający z góry, miękki, prawie bulgotliwy dźwięk. Otworzył oko, by ujrzeć T’Challa z zamkniętymi w przyjemności oczami, która była widoczna w jego ułożeniu włosów i brwi. Everett westchnął i wyciągnął dłoń, kładąc ją na gładkiej, ale stanowczo grubej sierści na szyi T’Challi.

— Wybacz mi, wasza wysokość, ale będę ci dokuczał w tej sprawie. Mam nadzieję, że zdajesz sobie z tego sprawę.

Z jednym powolnym, celowym liźnięciem po pół otwartych ustach mężczyzny, Everett zamilkł. T’Challa sapnął z zadowoleniem, po czym wrócił do swojego zadania. Właśnie tak zostali znalezieni kilka godzin później. Everett Ross szybko zasnął w ponownie ludzkich ramionach władcy Wakandy. T’Challla trzymał mężczyznę w silnym i bliskim uścisku, z nosem wciśniętym za ucho Everetta i z rękami ułożonymi na jego brzuchu.

A jeśli cały czas delikatnie ssał płatek ucha Everetta, kiedy spali razem na niewygodnej podłodze, to nikt nie musiał o tym wiedzieć.


~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

2024 rok
Opublikowałam 175 rozdziałów
Opublikowałam 33 miniaturki
Rozpoczęłam 19 opowiadań
Zakończyłam 15 opowiadań
Rozpoczęłam 7 nowych serii
Zakończyłam 5 serii

Szukam bety! Zainteresowanych proszę o kontakt.


Ostatnio zmieniony przez Lampira7 dnia Czw 02 Kwi 2020, 17:16, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 34
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

[MCU][T][mM] Za jego uszami [T'Challa/ER] Empty
PisanieTemat: Re: [MCU][T][mM] Za jego uszami [T'Challa/ER]   [MCU][T][mM] Za jego uszami [T'Challa/ER] EmptyPią 30 Mar 2018, 12:50

Tak czułam, że to będzie zagłębie fluffu. I się nie pomyliłam xd Ale wiesz, udało Ci się, bo akurat dzisiaj jest taki dzień, gdzie w sumie dobrze mi zrobi wizja takiego wielkiego kociaka z Rossem. Wielkiego niebezpiecznego czarnego pantero-kociaka miziającego się z człowiekiem na podłodze <3
Rozpływam się xd

Mignął mi tam gdzieś "ostry język" co ja bym zamieniła na szorstki. Ale to tak w ramach "no do czegoś się muszę przyczepić co nie?".
Dziękuję za tłumaczenie i idę się zasłodzić kolejną częścią.
W.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


[MCU][T][mM] Za jego uszami [T'Challa/ER] Giphy
Powrót do góry Go down
Tony.
Team Heroes
Team Heroes
Tony.


Female Wiek : 27
Skąd : Poznań
Liczba postów : 395
Rejestracja : 19/04/2016

[MCU][T][mM] Za jego uszami [T'Challa/ER] Empty
PisanieTemat: Re: [MCU][T][mM] Za jego uszami [T'Challa/ER]   [MCU][T][mM] Za jego uszami [T'Challa/ER] EmptyWto 24 Sie 2021, 23:52

Oooo Very Happy Tak, W ma rację - zagłębie fluffu. Lubię zagłębia fluffu. Wiecie, co jest najlepsze w zagłębiach fluffu? Że są miękkie, przyjemne, że sa kocykiem, który otula zranione angstami i szarą codziennością dusze. O.

Znów, tłumaczenie. Pewnie nie powinnam sie wypowiadać o treści, ale tłumaczysz już tyle, że
a) kunszt tłumacza masz i każdy przyznał Ci to już dawno
b) pewnie się przyzwyczaiłaś
c) tłumacz tłumaczy, ale WYBIERA tekst który tłumaczy. Więc Ciebie też musiał urzec.

A więc: podoba mi się T'Challa w takim wydaniu. Dzikim,nieokiełznanym, skazanym na własne instynkty. Podoba mi się też to, że Everett po prostu się temu poddaje, bo co ma zrobić? ^^.

Pozdrawiam, i niech Wen zawsze Ci sprzyja!
Tony.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Sometimes you gotta run before you can walk

Vi stands for Victory, didn't you know?
[MCU][T][mM] Za jego uszami [T'Challa/ER] Vignet12
Powrót do góry Go down
Fia.
Team Villains
Team Villains
Fia.


Female Wiek : 34
Skąd : Poznań
Liczba postów : 410
Rejestracja : 23/12/2014

[MCU][T][mM] Za jego uszami [T'Challa/ER] Empty
PisanieTemat: Re: [MCU][T][mM] Za jego uszami [T'Challa/ER]   [MCU][T][mM] Za jego uszami [T'Challa/ER] EmptySro 25 Sie 2021, 17:22

Jestem angstolubem. Pierwsza część miała w sobie coś takiego, a tutaj jest fluff. Dostałam dużo fluffu w małej ilości słów - taka kondensacja. Ale niech będzie - fluff też jest dobry, a w tym wydaniu naprawdę dobry. Chciałabym zobaczyć tę panterę, która nie pozwala człowiekowi na nawet najmniejszy ruch - to ja tu jestem górą, i jestem królem, i to mnie masz słuchać, człowieku - zajmując się nim. W pewien sposób to urocze, ta zaborczość, a równocześnie troska. Nawet, jeśli początkowo daje pewien dyskomfort, to jest on raczej podyktowany nową sytuacją, niż niechęcią tej dwójki względem siebie. Co idealnie widać po zakończeniu. Jedni przez sen ssą dolną wargę, inni kciuki, a T'Chala ucho Rossa. No proszę, dajmy mu to robić.

Dobrze, ba!, świetnie tłumaczysz. Rób tego więcej i wyszukuj takie perełki!

Znów - jedna rzecz, którą wskażę, wyłapałam literówkę.
Cytat :
Podjął próbę protestu, zanim przerwało mu głęboki warknięcie wydobywające się z gardła króla Wakandy.
głębokie


Weny, niech zawsze Ci sprzyja,
Fia.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

[MCU][T][mM] Za jego uszami [T'Challa/ER] 185163a92861cff084f0f519850b7927a8896c81_hq

Powrót do góry Go down
Sponsored content





[MCU][T][mM] Za jego uszami [T'Challa/ER] Empty
PisanieTemat: Re: [MCU][T][mM] Za jego uszami [T'Challa/ER]   [MCU][T][mM] Za jego uszami [T'Challa/ER] Empty

Powrót do góry Go down
 
[MCU][T][mM] Za jego uszami [T'Challa/ER]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [HP][Z] Nie jego życie [HP/SS]
» [HP][Mm] Zieleń jego oczu
» [SPN][D] Tylko w jego głowie
» [BnHA][T][M] Kilka jego ulubionych rzeczy [AS/TY]

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Serial & Film & Adaptacje :: Slash :: +12-
Skocz do: