IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[HP][D] Cztery Pory Roku: Lato [HP/DM]

Go down 
AutorWiadomość
Alexandrine
Skryba
Skryba

Female Wiek : 25
Liczba postów : 23

PisanieTemat: [HP][D] Cztery Pory Roku: Lato [HP/DM]   Czw Lut 12 2015, 14:32

Fandom: Harry Potter
Autor: Alexandrine
Beta: zajrzała Saraknya
Pairing: Harry Potter/Draco Malfoy
Gatunek: Angst
Ostrzeżenia: Niekanoniczne postaci
N/A: Część druga serii

Lato

Hermionie i Ronowi urodził się syn, nazwali go Syriusz. Weasley do dzisiaj żałuje, że nie mogłeś być świadkiem na ich ślubie.

Nadeszło lato, a ja tak bardzo chciałbym zabrać cię gdzieś daleko stąd. Z dala od tego miejsca. Zawsze chciałeś pojechać do Nowej Zelandii.

Tęsknie za twoimi oczami – zielonymi punktami pełnymi szczęścia i radości. W moich została już tylko nadzieja.

Nasz ogród jest pusty, róże zasadzone twoimi rękoma, nie chcą kwitnąć, od tamtego momentu. Czy to znak?

Wiesz, że Prorok Codzienny znów wydrukował artykuł o mnie? Nosi tytuł „Dracon Lucjusz Malfoy całkowicie uniewinniony”. Wczoraj odbyła się moja ostatnia rozprawa.

Życie mnie pochłonęło.
URLOP ; )
Powrót do góry Go down
Juszaawi
Skryba
Skryba

Female Wiek : 21
Liczba postów : 7

PisanieTemat: Re: [HP][D] Cztery Pory Roku: Lato [HP/DM]   Pią Lut 27 2015, 21:43

Draco nadal ma nadzieję, że Harry się obudzi. Szkoda, że to tylko złudne uczucie. Tutaj Malfoy prawdopodobnie jest w miarę dobrych stosunkach z Wesleyami, bynajmniej tak to odczytuję. Było do przewidzenia, że ciągle będzie coś opowiadał swojemu wybrankowi.
Powrót do góry Go down
Nemuri
Skryba
Skryba

Liczba postów : 141

PisanieTemat: Re: [HP][D] Cztery Pory Roku: Lato [HP/DM]   Pon Mar 09 2015, 19:43

Draco utrzymujący kontakt z Hermioną i Ronem, zastanawiające, może w końcu wyszli ze skorupy ignorancji i zakolegowali się z blondynem. Albo może fakt choroby Pottera jak i to, że chłopakowi musi być ciężko zbliżył ich do siebie? Kto wie? Ale miło czyta się, iż w jakimś stopniu utrzymuje z nimi kontakt. Opis oczu przywodzi na myśl smutne szczeniaka, czekającego aż opiekun wróci z pracy, jest dziwnie chwytające za serce.
Fakt nie kwitnienia róż także ciekawie odwzorowuje podniosłość sytuacji, ukazuje że nawet ogród – coś na pozór nie czującego - odczuwa stratę jeden z osób.
Cieszy mnie fakt, iż uniewinniono Malfoya, ogólnie w fickach jak uznawany jest za winnego jest to krzywdzące. Nikt nie wybiera sobie rodziny, a mało kto się jej przeciwstawia.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: [HP][D] Cztery Pory Roku: Lato [HP/DM]   

Powrót do góry Go down

[HP][D] Cztery Pory Roku: Lato [HP/DM]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Domy w Hogwarcie
» Łapy, łapy cztery łapy... :3
» Otwórz książkę